ul. Karpnicka 2
e-mail: sp22@sp22.wroclaw.pl

Odwoływanie obiadów

Zgłaszanie nieobecności w przedszkolu oraz odwoływanie obiadów w szkole pod numerem telefonu:

wew. 115 i wew. 117

Numery wewnętrzne

NUMERY WEWNĘTRZNE

Świetlica zielona

Świetlica żółta

Świetlica pomarańczowa

Płatności za obiady

Numery kont oraz dane, na które należy wpłacać należność  za obiady:

Przedszkole:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Nr konta: 92 1020 5226 0000 6702 0583 6509

W tytule przelewu: Opłata za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu; za jaki miesiąc dokonywana jest opłata; imię i nazwisko dziecka oraz grupa

Szkoła:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Nr konta: 86 1020 5226 0000 6702 0418 9072

W tytule przelewu: Nazwisko i imię dziecka, klasa

PEDAGOG I PSYCHOLOG

Pedagog i psycholog zwracają się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze, telefoniczne lub e-mailowe umawianie spotkań. Dniem spotkań z rodzicami będą czwartki.

Piątek 19.01.2018

(kliknij na obrazek, aby się zalogować)

Szkolny zestaw podręczników

Licznik wejść

TWÓRCZOŚĆ UCZNIÓW

• Uwaga!

Zapraszamy na ZAJĘCIA TANECZNE w Szkole Podstawowej nr 22! Zapraszamy dzieci z klas 1 i 2 już od 1 lutego (czwartek). Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 14:45 - 15:30. Trwają zapisy!! Szczegółowe informacje na www.szkołatańca.com.pl lub telefonicznie: 601 989 648 - Mariola Szymańska,

Szkoła Tańca GEMAR.

• W dniach 8-12.01.2018 w klasach "0" był realizowany mini projekt "Tydzień baśni i bajek". Głównymi celami nauczycielek klas "0" było rozwijanie zainteresowań literaturą dziecięcą, poprzez czytanie uczniom bajek i baśni oraz rozwijanie ekspresji twórczej dziecka, jako uczestnika i widza spektaklu.

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

• 6.01. biegacze z klasy 2b: Ula Łopuszyńska, Kuba Stanisz oraz Paweł Budnik wzięli udział w kolejnej edycji City Trail. Tradycyjnie nasi biegacze w kategorii D1 pokonali dystans 300m ze świetnymi wynikami: wśród chłopców pierwszy był Paweł, natomiast na drugim miejscu przybiegł Kuba. Wśród dziewczynek drugie miejsce wywalczyła Ula.

Paweł ma za sobą również dwa biegi kończące rok 2017:
    30.12 wziął udział w biegu Parkrun na Wyspie Opatowickiej na dystansie 5 km, gdzie wśród 103 dorosłych uczestników Paweł uplasował się na pozycji 49 z czasem 24min 42 sek, natomiast 31.12 wystartował w biegu sylwestrowym w Jelczu-Laskowice. Roczniki 2009 i 2010 miały do pokonania dystans 100m, Paweł zajął drugie miejsce.

• 10.01.2018

Wspólne śpiewanie raduje i łączy. W naszej szkole 9 stycznia, miało miejsce wydarzenie w pewnym sensie niezwykłe. Odbyła się już trzecia edycja Koncertu Kolęd i Pastorałek. Była to swego rodzaju prezentacja talentów wokalno-teatralnych dzieci. Każda klasa przedstawiła jeden świąteczny utwór. Wyjątkowy klimat koncertu nadała przybyła publiczność – Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz rodzice. Na specjalnie zamontowanym na tę okazję ekranie wyświetlany był tekst każdej kolędy, więc każdy mógł wykazać się talentem wokalnym. Wspólne kolędowanie dzieci i dorosłych było dla wszystkich niezwykłym, pięknym doświadczeniem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 😊

• Drodzy Rodzice,

W zakładce "Półkolonie - ZIMA 2018" udostępniamy ważne pliki do pobrania oraz informacje dotyczące półkolonii zimowych organizowanych w naszej szkole. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

• W dniu 15.12.2017 odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów  klas IV – VII,  a w dniu 18.12.2017 uczniów oddziałów zerowych z Policjantami z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Uczniowie rozmawiali z policjantami o zagrożeniach związanych z korzystaniem z sieci Internet. Tematem wiodącym była „cyberprzemoc”.

Głównym celem wizyty policjantów było zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa jakie mogą czyhać w sieci na nastoletnich użytkowników, gdyż grupą szczególnie narażoną na zagrożenia w sieci, są dzieci i młodzież. Dla tej grupy osób Internet jest nieodłącznym elementem codziennej aktywności, życia społecznego, nauki i zabawy.

• Drodzy uczniowie, starsi i młodsi!

Biblioteka szkolna ma dla Was wiele nowości książkowych. Zbliżają się ferie zimowe i mnóstwo wolnego czasu. Z interesującą książką można przeżyć wiele ciekawych chwil.

Serdecznie zapraszamy.

• 22 grudnia, w klasie 2A zorganizowaliśmy klasową Wigilię. Przyszliśmy do szkoły ubrani odświętnie. Wspólnie udekorowaliśmy wigilijny stół. Znalazło się na nim mnóstwo smakołyków, które przynieśliśmy z domu. Podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy. Było bardzo miło i uroczyście.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

klasa 2A

• W Srebrnej Górze, w Domku Świetego Mikołaja przywitał nas renifer i śnieżynka. Napisaliśmy listy z życzeniami do Naszych bliskich, usłyszeliśmy legendę o Świętym Mikołaju i osobiście spotkaliśmy się z Mikołajem. Powiedzieliśmy Mu na ucho wszystkie nasze obietnice i postanowiliśmy, ze już zawsze będziemy grzeczni :)

Własnoręcznie zrobiliśmy świece z wosku pszczelego i pomalowaliśmy gipsowe ozdoby choinkowe.

A każdy z nas otrzymał specjalny, imienny Certyfikat Pomocnika Świętego Mikołaja!!!

• 23.12.2017

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do  świątecznych aranżacji.Dziewczynki z zapałem tworzyły dekoracje i świąteczne stroiki. Będą ozdobą niejednego stołu.

ul. Karpnicka 2
  • tel.: 71 798 68 45