ul. Karpnicka 2

Świetlica żółta

Świetlica pomarańczowa

Płatności za obiady

Numery kont oraz dane, na które należy wpłacać należność  za obiady:

Przedszkole:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Nr konta: 92 1020 5226 0000 6702 0583 6509

W tytule przelewu: Opłata za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu; za jaki miesiąc dokonywana jest opłata; imię i nazwisko dziecka oraz grupa

Szkoła:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Nr konta: 86 1020 5226 0000 6702 0418 9072

W tytule przelewu: Nazwisko i imię dziecka, klasa

PEDAGOG I PSYCHOLOG

Pedagog i psycholog zwracają się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze, telefoniczne lub e-mailowe umawianie spotkań. Dniem spotkań z rodzicami będą czwartki.

Poniedziałek 20.11.2017

(kliknij na obrazek, aby się zalogować)

Szkolny zestaw podręczników

Licznik wejść

TWÓRCZOŚĆ UCZNIÓW

• Minęły już pierwsze 2 miesiące nauki szkolnej. Czas niezwykle ekscytujący i ciekawy, ale jednocześnie bardzo trudny dla każdego z nas – ucznia pierwszej klasy. Wrzesień i październik to miesiące, podczas których poznawaliśmy naszą szkołę, nowych kolegów i oczywiście nasze Panie. Poznaliśmy zasady obowiązujące w szkole i w klasie. Każdy z nas od pierwszych chwil starał się zaprezentować z jak najlepszej strony. Chcieliśmy pokazać, że dojrzeliśmy do roli ucznia i jesteśmy gotowi do uroczystego aktu pasowania. I stało się: 26 października do szkolnej braci dołączyliśmy my - uczniowie klas pierwszych. W czasie uroczystej gali wierszem i piosenką daliśmy wyraz sympatii do szkoły oraz  gotowości do podjęcia się obowiązków uczniowskich. Obiecujemy wytrwale pracować na chwałę szkoły, dumę naszych Rodziców i Pań wychowawczyń. Trzymajcie za nas kciuki. CIESZYMY SIĘ, ŻE JESTEŚMY Z WAMI :) :) :)

• Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

W ramach wolontariatu w naszej szkole organizowana jest zbiórka darów dla zwierzaków.

Lista rzeczy przyjmowanych przez schronisko z otwartymi ramionami to:

• Karmy dla zwierząt

Prosimy o przynoszenie głównie karmy mokrej (zarówno dla psów, jak i kotów). Suchą karmę także przyjmujemy. Prosimy o zakup karmy ze średniej półki (np. pedigree, whiskas itp.). Karmy najtańsze pochodzące z dyskontów nie są przez nasze zwierzaki zjadane.

Pamiętaj

• Półkolonie zimowe odbędą się w terminie 15.01-19.01.2018 (pierwszy tydzień ferii). Organizowane będą przez Fundację ANIMADA. Zapisy ruszają 27.11.2017. Szczegółowe informacje od 27.11.17 w zakładce "Półkolonie - ZIMA 2018".

• 14 listopada przypadała 110 rocznica urodzin Astrid Lindgren. Klasy trzecie w przebraniach bohaterów książkowych prezentowały się wspaniale.

• 15.11.2017

W środę 15 listopada kl. 5a odbyła lekcję historii w Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań. Realizując projekt „Edukacja w Miejscach Pamięci. Ścieżki Kulturowe” odwiedziliśmy Synagogę pod Białym Bocianem, Kościół ewangelicko-augsburski Opatrzności Bożej, Cerkiew Prawosławną Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy i Kościół rzymsko-katolicki pw. św. Antoniego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

• Celem przeprowadzonych zajęć było poszerzenie wiedzy wśród przedszkolaków na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w szkole i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania. Funkcjonariusz Straży Miejskiej uczył dzieci prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Dużą uwagę poświęcił noszeniu przez najmłodszych odblasków. Podkreślał, iż taki mały element jak odblask może uratować im życie i sprawić, że stają się widoczne przez kierujących pojazdem z odległości kilkudziesięciu metrów. Nasz gość powiedział również dzieciom jak zachować się gdy zaczepi nas obca osoba

• Na przełomie października i listopada w szkole odbył się finał projektu TYDZIEŃ KARIERY. Uczniowie klas IV -VI i przede wszystkim klasy VII mieli okazję zaznajomić się z elementami planowania kariery edukacyjno – zawodowej. Tegoroczny temat tygodnia brzmiał: „Ja na rynku pracy: Moje talenty i kompetencje”.

Projekt przygotowały i przeprowadziły: Jolanta Wydmuch – doradca zawodowy, Dorota Cebulak.

• Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu. Prezentowane przez uczniów kl.VIA,VIB patriotyczne pieśni i słowa wierszy przypomniały nam wszystkim trudną drogę Polski do niepodległości...Zdjęcia prezentujemy w galerii.

• 6 października klasy 4c i 6a pod opieką Jolanty Wydmuch, Doroty Cebulak, Małgorzaty Janikuli i Mieszka Kędziory były w Szklarskiej Porębie na integracyjnej wycieczce. Wizyta w Żelaznym Tyglu Walońskim dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń. Uczniowie najlepiej bawili się podczas plenerowych warsztatów oraz gry terenowej.

• Ostatni weekend dla naszych Biegających Asów z klasy IIB był bardzo aktywny.

W sobotę Kuba Stanisz i Paweł Budnik wzięli udział w biegu na 200 m w Świdnicy. W kategorii Urwisy (rocznik 2010/11) walka była bardzo ostra, ostatecznie Kuba stanął na podium na trzecim miejscu, Paweł był czwarty.

W niedzielę odbyła się kolejna edycja biegu City Trail. Z klasy 2b udział wzięli: Ula Łopuszyńska, Kuba Stanisz i Paweł Budnik, osiągając świetne wyniki. Ula była niepokonana wśród dziewczyn z rocznika 2010/ 2011 i na dystansie 300m zajęła pierwsze miejsce. Natomiast wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej pierwsze miejsce wywalczył Paweł, a Kuba zajął miejsce trzecie.

ul. Karpnicka 2
  • tel.: 71 798 68 45