Programy i projekty

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 22
ul. Karpnicka 2
54-061 Wrocław
tel.: 71 798 68 45
e-mail: sp22@sp22.wroclaw.pl

Odwoływanie obiadów

Zgłaszanie nieobecności w przedszkolu oraz odwoływanie obiadów w szkole pod numerem telefonu:

 71 798 68 45

wew. 115 i wew. 117

Numery wewnętrzne

NUMERY WEWNĘTRZNE - ŚWIETLICA

Świetlica pomarańczowa

201

Świetlica żółta

202

Świetlica zielona

203

Świetlica czerwona

205

Świetlica niebieska

207

Płatności za obiady

Numery kont oraz dane, na które należy wpłacać należność  za obiady:

Przedszkole:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Nr konta: 92 1020 5226 0000 6702 0583 6509

W tytule przelewu: Opłata za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu; za jaki miesiąc dokonywana jest opłata; imię i nazwisko dziecka oraz grupa

Szkoła:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20, ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Nr konta: 86 1020 5226 0000 6702 0418 9072

W tytule przelewu: Nazwisko i imię dziecka, klasa

PEDAGOG I PSYCHOLOG

Pedagog i psycholog zwracają się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze, telefoniczne lub e-mailowe umawianie spotkań. Dniem spotkań z rodzicami będą czwartki.

Zegar

Piątek 27.04.2018

Poczta

(kliknij na obrazek, aby się zalogować)

Szkolny zestaw podręczników

Licznik wejść

liczba odwiedzin: 2568589

TWÓRCZOŚĆ UCZNIÓW

Wiadomości

 • Pragniemy złożyć gorące podziękowania

  panu Adamowi Młynarczewskiemu

  za szczególne wsparcie i pomoc w organizacji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 22.

  Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak bliski Pana sercu jest uśmiech naszych dzieci i głęboko wierzymy, że okazana przez Pana przyjazna dłoń będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra naszych uczniów.

 • Chociaż jesteśmy teatrem młodych aktorów i daleko nam jeszcze do profesjonalistów, to pierwsze kroki na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego mamy już za sobą :) Nasze małe/duże stopy postawiliśmy w Teatrze Polskim dokładnie 25 kwietnia 2018 roku. Zostaliśmy zaproszeni na warsztaty teatralne prowadzone przez p. Aldonę Struzik- aktorkę Teatru Polskiego i oczywiście pojechaliśmy! Tematem warsztatów była niespodzianka na scenie, czyli artystyczne i techniczne problemy w pracy aktora. Dziękujemy za warsztaty!

 • 24 kwietnia dwie uczennice: Julia Lotz z klasy 5b i Natalie Besz z klasy 7a wzięły udział w drugim etapie Drugiego Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim "Perfect Reading Skills" American Edition. Ich zadaniem było wylosowanie fragmentu prozy w języku angielskim i jego przeczytanie. Poradziły sobie bardzo dobrze. Gratulujemy!

  Paulina Kopeć

 • Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim pt. "Okładka ulubionej książki", który organizuje nasza szkoła. Wszystkie informacje w regulaminie poniżej.

  Konkurs dla klas I-VII - Obrazek 1 REGULAMIN_KONKURSU.pdf

 • W piątek, 20.04.2018 w SP nr 82 odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy, w którym wzięli udział Tomasz Arabasz z kl. 2a i Aleksandra Pitek z kl. 3c. Ola otrzymała wyróżnienie.

  Gratulujemy !!!

 • Z przyjemnością informujemy, że już w maju 2018 nasza szkoła weźmie udział w kampanii „Rowerowy maj” organizowanej przez Urząd Miejski Wrocławia. Celem kampanii jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez zachęcanie do pokonywania drogi do szkoły na rowerze, hulajnodze czy rolkach.

  Jest to już trzecia edycja kampanii realizowana we Wrocławiu, do której zgłosiło się  42 szkoły podstawowe i 4 przedszkola z Wrocławia. Szacowana liczba uczestników to prawie 21 tysięcy uczniów i przedszkolaków.

 • Niedługo wakacje, więc na pewno przydadzą się bezcenne porady jak bezpiecznie wypoczywać nad akwenem wodnym. Trzecim funkcjonariuszem był Czesław, który bezapelacyjnie zdobył serca wszystkich uczestników szkolenia.

 • 18.04.2018

  Na to pytanie uczniowie odpowiadali w sondażu przeprowadzonym przez Samorząd Uczniowski na zlecenie biblioteki szkolnej. Przez cały tydzień, od 2 do 6 kwietnia można było zgłaszać swoje propozycje zapisane na kartkach, wrzucając je do specjalnie w tym celu przygotowanego pudełka. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego chodzili z pudełkiem po klasach, a w ostatnim dniu sondażu pudełko zostało dodatkowo udostępnione na przerwach w holu szkoły obok biblioteki.

  Wśród zgłoszonych propozycji najczęściej powtarzały się takie tytuły, jak Joanne K. Rowling "Harry Potter", Jeff Kinney "Dziennik cwaniaczka", Andrzej Maleszka "Magiczne drzewo", Rivers Francine "Jak świt poranka", Billy Nieznany "Cudowny chłopak", Markus Zusak "Złodziejka książek".

 • Drodzy Rodzice, jesteśmy w grze!

  Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła kolejny etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM)! Przed nami kilka miesięcy wspólnych starań o zwiększenie poziomu codziennej aktywności naszych uczniów i z pewnością dużo dobrej zabawy.

  Zanim jednak przystąpimy do Rundy I musimy dopełnić ostatnich formalności i zapewnić komplet Waszych zgód na udział dzieci w programie. Bardzo prosimy o wypełnienie i odesłanie załączonego formularza na adres e-mail koordynatora szkoły sebastian.lubinski@sp22.wroclaw.pl  lub przekazanie zgód do dnia 17.05.2018 do pokoju nauczycielskiego wuefistów lub na portierni. Zgody również będą mogli Państwo pobrać w szkolnej portierni.

 • 15.04.2018

  13 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród oraz pamiątkowych dyplomów w Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym dla klas trzecich szkół podstawowych. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, którzy włożyli bardzo dużo wysiłku w swoje prace. 

  Wszystkim bardzo gratulujemy:)

  Uczniowie, którzy nie odebrali nagród proszeni są o zgłoszenie się do sali A003.

  Koordynatorki

  Paulina Klauzińska

  Maria Marciniak-Świder

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 22
  ul. Karpnicka 2
  54-061 Wrocław
 • tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć