• Zajęcia dodatkowe i konsultacje

          • Godziny dostępności - konsultacje nauczycieli

          • TERMINY KONSULTACJI dla uczniów i rodziców

             

            Godziny dostępności nauczycieli w  I sem. 2022/2023

             

             

            NAZWISKO I IMIĘ

             

            DZIEŃ

             

            GODZINA

             

            SALA

            Dorota Cebulak  poniedziałek 14.30-15.30 gabinet wicedyrektora
            Sylwia Rajewska  wtorek 12.00-13.00 gabinet wicedyrektora
            Jolanta Wydmuch  środa  12.00-13.00 gabinet wicedyrektora

            Aleksandrowicz-Kirwiel Joanna

            czwartek

            15:40 -16:40

            B116                                 

            Andrzejuk-Woźniak Karolina

            poniedziałek

            11:30-12.30

            pokój nauczycielski

            Babik- Kopko Patrycja

            piątek

            11.30-12.30

            świetlica pomarańczowa

            Bartosz Justyna

            wtorek

            14:45-15:45

            B126

            Bator Ewa

            czwartek 

            11.30-12.30

            pokój nauczycielski

            Benuszak Małgorzata

            wtorek

            17:00-18:00

             biblioteka.

            Bęben Patrycja

            poniedziałek

            13:30-14:30

            A011

            Bielecka Helena

            środa

            14.30 - 15.30

            hol, obok świetlicy zielonej (parter)

            Błasiak Ewa

            poniedziałek

            10.30-11.30

            świetlica zielona.

            Błoch-Ceglarek Marta

            poniedziałek

            14:30-15:30

             A014a

            Boniarczyk Anna

            wtorek

             

            14:45 - 15:45

            A102

            Bruzi Anna

            poniedziałek

            11.40-12.40

            pokój nauczycielski

            Brzezińska-Wołoszyn Katarzyna

            poniedziałek

            12:30- 13:30

            biblioteka.

            Buchwald-Osowska Małgorzata

            poniedziałek

            7:00 - 8:00

            A022

            Budkowski Tomasz

            piątek

            14:40-15:40

            A103.

            Bugaj Krystyna

            poniedziałek

             

             

            13:50 - 14:50

            duża sala gimnastyczna

            Bujarska Anna

             

            wtorki

            12.50 - 13.50

            pokój nauczycielski

            Całus Karolina

            wtorek

            7:00-8:00

            B017

            Cekiera Dorota

            poniedziałek

            7:00 - 8:00

            B022

            Chojka Weronika

            wtorek

            7:00 - 8:00

             

            S1

            Chojnacki Adrian

            poniedziałek

            7:00- 8:00

            A111.

            Chudek Karolina

            środa

            14:45-15:45

            A113

            Ciborska Julia

            piątek

            7:00-8:00

            B026

            Ciepliński Wojciech

            piątek

             

            14.45-15.45

            A101

            Czernek-Kasiuba Dagmara

            czwartek

            13.50-14.50

             

            Dalecka Anna

            piątek

            12.30-13.30

            hol-parter

            Dobrzyniecka Dorota

            wtorek

             

            7.00-8.00

            B130

            Filipek Aleksandra

            środa

            11.30-12.30

            B028

            Galińska Adriana

            poniedziałek

            12:30 do 13:30

            B121

            Gemra Anna

            środa  

            14.45 -15.45

            świetlica czerwona

            Gierczak Urszula

            piątek

            17.00-18.00

            świetlica czerwona

            Giermaziak Małgorzata

            piątek

            11.30-12.30

            świetlica limonkowa

            Grabowska Elżbieta

            poniedziałek

            16.25 - 17.25

            B028

            wtorek

            7.00 - 8.00

            B119

            Grzeszczuk Monika

            poniedziałek

            9.35 -10.35

            B028.

            Guzikowska Małgorzata

            piątek

            10.00-11.00

            biblioteka

            Huber Karolina

            czwartek

            7.00- 8.00

            pokój nauczycieli wf

            Idzikowska Małgorzata

            środa

            13.00-13.30

            biblioteka

            Jakóbek Jolanta

            czwartek   

            10.30- 11.30

            świetlica zielona

            Jasińska Sandra

            czwartek

            17:00-18:00

            świetlica czerwona

            Jaworska Aleksandra

            czwartek

            10.15-11.15

            świetlica zielona

            Kaseja Renata

            środa

             

            7.00 - 8.00

            B129

            Kasjan Dominika

            piątek

            11:30-12:30

            świetlica czerwona

            Kędziora Mieszko

            czwartek

            14.35-15.35-

            pokój nauczycieli wf.

            Kleszcz Justyna

            środa 

            11.30-12.30

            pokój nauczycielski 

            Kompała Alicja

            poniedziałek

             

            16.30-17.30

             

            świetlica czerwona

            Korybo Agnieszka

            piątek

            11.00-12.00

            pok. nauczycielski

            Kosowska Iwona

            poniedziałek

            11:25-12:25

            B028

            Kowalczyk Izabela

            piątek

            14:45 - 15:45

            A115

            Kowalik Patryk

            wtorek

            14:45-15:45

            sala gimnastyczna

            Kowalska Anna Julia

            wtorek

            12:45 do 13:45

            pokój nauczycielski

            Kruk Wanda

            czwartek 

            11.30-12.30

            świetlica poziomkowa 

            Krzemińska Marta

            poniedziałek

            15.30 - 16.30

            gabinet logopedy

            A 001b

            Liberska Monika

            piątek

            11.30- 12.30

            pokój nauczycielski

            Łukaszuk Magdalena  poniedziałek 13.30-14.30 pok. nauczycielski

            Łysak Agnieszka

            poniedziałek

             

            17.00 do 18.00

            świetlica pomarańczowa

            Maćków Magdalena

            piątek

            12.30-13.30

            świetlica zielona/hol

            Mamul Monika

             

             

             

            Marciniak-Świder Maria

            wtorek

            08.30 -09.30 

            B028

            Mazurowska Karolina  poniedziałek  7.00-8.00  

            Mielcarek Teresa

            wtorek

            11:30-12:30

            B121

            Milian Marcin

            poniedziałek  

            15.30-16.30

            B026

            Miodek Adrianna

            piątek 

            11.30-12.30

            świetlica żółta 

            Modelska Mariola

            środa

            14.45-15.45

            B 127

            Mołdoch-Seroka Irmina

            czwartek

             

            11.40-12.40

             

            pokój nauczycielski

            Morawska Joanna

            wtorki

            14.45 - 15.30

             B118

            Mroczko Jolanta

            piątek

            12:30-13:30

            świetlica zielona hol

            Musiał Małgorzata

            poniedziałek

             

            12.30 - 13.30

            świetlica zielona

            Muszyńska Sandra

            wtorki

            11.40-12.40

             pokój nauczycielski

            Naorniakowska Jolanta

            środa

            11.30-12.30

            świetlica zielona

            Niemiec Dina

            wtorek

            11:20-12:20

            B028

            Olszewska Marta

            poniedziałek

            14.35-15.35

            A101

            Onyszko Małgorzata

            środa

            11:30-12:30

            pokój nauczycielski

            Pająk Anna

            wtorek

            7:00-8:00

             A009

            Pająk Jakub

            wtorek

             

            7:00 - 8:00

             

            pokój nauczycieli wf

            Patrzykowska Aleksandra

            wtorek-

            11.30-12.30

            pokój nauczycielski

            Piętak Mateusz

            piątek

            13:50-14:50

            sala gimnastyczna

            Podsiadły Elżbieta

            wtorek

            7.00- 8.00

            B119

            Proft Joanna

            środa

            7:00- 8:00 

            B106

            Puchalska Alina

            poniedziałek

             

            7.00- 8.00

            B117

            Rajchel Elżbieta

            czwartek

            14.35-15.35

            A104

            Rusiecka Małgorzata

            wtorek

            7.00-8.00

            A111

            Rzempołuch  Ludmiła

            piątek

            14.45-15.45

            pokój nauczycieli wf

            Safian Dorota

            czwartek

            15.30-16.30

            A014 b

            Serafinowicz Agnieszka

            poniedziałek

            7:00-8:00

            B018

            Słońska Małgorzata

            czwartek

            14.35-15.35

            B124

            Sochacka Ludmiła

            czwartek,

            14:45-15:45

            B122

            Stępień Gabriela

            czwartek

            11.30-12.30

            A114a

            Szafrańska Mirosława

            czwartek

            10.30-11.30 

            pokój nauczycielski

            Szmidt Beata

            poniedziałek

            11.40 - 12.40  

            B124

            Szymczak Anna

            wtorek

            13:30 - 14:30

            B026

            Świątek - Prycik Marta

            piątek

            15:00-16:00

            B014a

            Terzis-Deja Dagmara

            poniedziałek

             

            13:35-14:35

             

            B022

            Troc Maja

            czwartek

            10.30 do 11.30

            świetlica

            Wach -Jasińska Magdalena

            piątek,

            7:00-8:00

             B019

            Waszkiewicz Jolanta

            poniedziałek

             

            7:00-8:00

             

            A109

            Wełyczko-Brach Beata

            wtorek

            12.00-13.00

            A114a

            Węgrzyn Marta

            wtorek

            11:30-12:30

            A102

            Winnik Aneta

            środa

             11:30-12:30

            pokój nauczycielski

            Władyka Aleksandra

            poniedziałek

            9.40 do 10.40

            pok. nauczycielski

            Włoszczuk Agata

            środa 

             

            14.30-15.30

            pokój nauczycielski 

            Wojciechowicz Agnieszka

            czwartek

            7.00-8.00

            A007

            Wójtowicz Karolina

            piątek

            14.45-15.45,

            B023

            Zagrobelna Maryla

            wtorek

            12.30 do 13.30

            pok. nauczycielski

            Zając Beata

            czwartek

            14.45-15.45

             

            Zawiasa Kinga

            środa

            7:00 - 8:00

            B016

            Zys Eliza

            czwartek-

            15.40 - 16.40

            A101