KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

2014/2015

Hanna Kwiecień - Nagroda w VIII Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym 'Rowerowy Zawrót Głowy' w kategorii 'Praca plastyczna - Wycieczka Rowerowa'; opiekun - p. Ewa Bator

Antonina Kowalska - Wyróżnienie w VIII Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym 'Rowerowy Zawrót Głowy' w kategorii 'Praca plastyczna - Wycieczka Rowerowa';
opiekun - p. Ewa Bator

Aurelia Rzeczycka - Wyróżnienie w VIII Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym 'Rowerowy Zawrót Głowy' w kategorii 'Praca plastyczna - Wycieczka Rowerowa';
opiekun - p. Ewa Bator

Iga Kubicz - Wyróżnienie w VIII Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym 'Rowerowy Zawrót Głowy' w kategorii 'Praca plastyczna - Wycieczka Rowerowa'; opiekun - p. Ewa Bator

2011/2012

Patrycja Gołka - I miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Kto ma pszczoły, ten ma miód”, kat. praca plastyczna; opiekun – p. Ewa Bator

Martyna Wyciślak - III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Kto ma pszczoły, ten ma miód”, kat. praca plastyczna; opiekun – p. Ewa Bator

Wiktoria Skonieczna - wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Kto ma pszczoły, ten ma miód”, kat. praca plastyczna; opiekun – p. Ewa Bator

Wiktor Listopad - wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Kto ma pszczoły, ten ma miód”, kat. praca plastyczna; opiekun – p. Ewa Bator

Patrycja Gołka - II miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Kto ma pszczoły, ten ma miód”, kat. praca literacka; opiekun – p. Ewa Bator

 

2010/2011

Karolina Miliszewska -wyróżnienie w IV Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Świat ciszą malowany”, kat. grafitti; opiekun – p. Ewa Bator

 

2009/2010

Dorota Paździor - I miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Las - zielony przyjaciel człowieka”, kat. praca plastyczna; opiekun – p. Ewa Bator

Tomasz Przybyła - II miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Las - zielony przyjaciel człowieka”, kat. praca plastyczna; opiekun – Ewa Bator

Aleksanra Lewandowska - wyróżnienie w III Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Las - zielony przyjaciel człowieka”, kat. praca plastyczna; opiekun – Ewa Bator

Maciej Bator - wyróżnienie w III Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Las - zielony przyjaciel człowieka”, kat. prezentacja multimedialna; opiekun – p. Jolanta Gadowicz

 

 

2008/2009

 

Dorota Paździor - I miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Na łące - owady strażnikami środowiska”; opiekun – p. Ewa Bator

Magda Cegielska - III miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym  „Na łące - owady strażnikami środowiska”; opiekun – p. Ewa Bator

 

2007/2008

 

Monika Świątek – I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria literacka

Daniel Tatarek – I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria: plakat

Katarzyna Cicha – II miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria plastyczna

Michał Peszko – wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria literacka

Maciej Bator – wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria: plakat

Maciej Kurczewski – wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria: plakat

Agata Rycombel – wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Ekologicznym „Woda a życie” – kategoria: plakat

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Stabłowicka 143
    54-062 Wrocław
  • tel/fax: 71 354 36 47
    tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć