KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

2016/2017

 

Amelia Simon, Amelia Kolos, Julia Kałążna, Sandra Syrek, Ola Kalata (drużyna DI)-
XV miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination; opiekun Daria Ziemba, Anna Kowalska

 

Zuzanna Harbanowicz, Hanna Żydek, Antonina Kowalska, Alicja Złotkowska, Jakub Rychliński, Kajetan Grzybowski (zespół teatralny, spektakl "Fagłada") -  III miejsce na XIX Dolnośląskim Przeglądzie Form Teatralnych "F-ART" w Kłodzku; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

 

Ogólnopolska olimpiada wiedzy zintegrowanej dla klas II OLIMPUSEK: Helena Pacia (lauretaka – VI miejsce) – opiekun P. Schabowska, Oliwia Borys (lauretaka VIII miejsce) – opiekun R. Kaseja, Michał Kowalski (lauret VIII miejsce) – opiekun R. Kaseja

 

Zuzanna Harbanowicz, Hanna Żydek, Antonina Kowalska, Alicja Złotkowska, Jakub Rychliński, Jakub Krajewski (zespół teatralny, spektakl "Fagłada") -  wyróżnienie na V Otwartym Festiwalu Teatrzyków Dziecięcych "Chcecie Bajki- Oto Bajka" w ramach Ogólnopolskich Otwartych Spotkań Teatralnych WIOSNA W TEATRZE; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

 

Alicja Złotkowska - laureatka (5 miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego OLIMPUS (kl. 4); opiekun - p. M. Janikula

 

2015/2016

Alicja Złotkowska - laureatka- Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z historii OLIMPUS – opiekun R. Kaseja

 

Alicja Złotkowska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego (kl. 3); opiekun - p. M. Rusiecka

 

2014/2015

Monika Padewska - Ogólnopolska olimpiada wiedzy o Janie Pawle II -  IX miejsce – opiekun R. Kaseja

 

Wiktoria skonieczna - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego (kl. 6); opiekun - p. M. Rusiecka

 

Bartosz Zatycki - I miejsce w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży w akrobatyce sportowej

 

2013/2014

Julia Cencora  -  VIII miejsce ( laureatka ) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej 

OLIMPUS z  matematyki ( kl. 5); opiekun - p. W. Sowińska - Greiner

Maksymilian Adamczewski - laureat w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym Olimpus ( kl. 6); opiekun - p. M. Rusiecka

Wiktoria Skonieczna - laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym ( kl. 6 ); opiekun - p. M. Rusiecka

2012/2013

Maksymilian Adamczewski - I. miejsce (laureat) w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym OLIMPUS (kl. 5);

opiekun - p. Dorota Tylek

Aleksander Szczytkowski - I. miejsce (laureat) w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym OLIMPUS ( kl. 6);

opiekun - p. Dorota Tylek

Marta Frontczak - VII. miejsce (laureatka) w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym OLIMPUS (kl. 6);

opiekun - p. Dorota Tylek

Adrian Konopnicki - XI. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym OLIMPUS ( kl. 6);

opiekun - p. Dorota Tylek

Jakub MIśkiewicz - XIII. miejsce w Ogólnopolskim Konkurise Mitologicznym OLIMPUS (kl. 6);

opiekun - p. Dorota Tylek

Aleksander Szczytkowski - XII. miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 6);

opiekun - p. Joanna Morawska

2011/2012

Tomasz Przybyła - IX. miejsce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS (kl.6); opiekun - p. Renata Kaseja

Mateusz Kurkowski - IX. miesjce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS (kl.6); opiekun - p. Renata Kaseja

Maksymilian Adamczewski - XI. miesjce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS (kl.4); opiekun - p. Renata Kaseja

Julia Kawecka  - XIII. miesjce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS (kl.4); opiekun - p. Renata Kaseja

Monika Padewska - XVII. miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS (kl.4): opiekun - p. Renata Kaseja

Aleksander Szczytkowski - V. miejsce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl.5); opiekun - p. Wanda Sowińska -Greiner, sesja zimowa

Aleksander Szczytkowski - XI. miesjce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl.5); opiekun - p. Wanda Sowińska - Greiner, sesja wiosenna

Maksymilian Adamczewski - IX. miesjce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl.4); opiekun - p. Wanda Sowińska -Greiner, sesja zimowa

Maksymilian Adamczewski - XI. miejsce w w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 4); opiekun -  p. Wanda Sowińska- Greiner, sesja wiosenna

Dominika Bonczar -  VII. miejsce (laureatka) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl.6); opiekun -  p. Jolanta Domagała, sejsa wiosenna

Dominika Bonczar - IX. miesjce (laureatka) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl.6); opiekun - p. Jolanta Domagała, sejsa zimowa

Maksymilian Adamczewski - VIII. miesjce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z przyrody OLIMPUS (kl.4); opiekun - p. Jolanta Gadowicz

2010/2011

Michał Frankowicz - III. miesjce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 6);

opiekun - p. Joanna Morawska

Kamil Kałuża - XV. miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 4);

opiekun - p. Joanna Morawska

Aleksander Szczytkowski - XV. miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS

(kl. 4);

opiekun - p. Joanna Morawska

Michał Frankowicz - XI. miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS 

(kl. 6);

Dominika Bonczar - XII. miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS

(kl. 4);

opiekun - p. Dorota Tylek

2009/2010

 

Natalia Owoc - XII miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS (kl. 6); opiekun – p. Dorota Tylek

Michał Peszko - XIII miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS (kl. 6); opiekun – p. Dorota Tylek

Mateusz Nycz - XV miejsce w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS (kl. 6); opiekun – p. Dorota Tylek

Mateusz Nycz - VII miejsce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 6); opiekun – p. Joanna Morawska

Michał Peszko - VIII miejsce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 6); opiekun – p. Joanna Morawska

Michał Frankowicz - X miejsce (laureat) w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS (kl. 5); opiekun – p. Joanna Morawska

Michał Peszko - V miejsce (laureat) w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS ; opiekun – p. Dorota Tylek

Mateusz Kurkowski - VI miejsce (laureat) w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS ; opiekun – p. Dorota Tylek

Dominik Czupryna - VII miejsce (laureat) w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS ; opiekun – p. Dorota Tylek

Mateusz Nycz - X miejsce (laureat) w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS ; opiekun – p. Dorota Tylek

Julia Poschlod - XIII miejsce w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS ; opiekun – p. Dorota Tylek

Dominika Bonczar - XVII miejsce w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II OLIMPUS ; opiekun – p. Dorota Tylek

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Stabłowicka 143
    54-062 Wrocław
  • tel/fax: 71 354 36 47
    tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć