KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

2016/2017

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Amelka Bernat, Zuzia Harbanowicz, Hania Kwiecień, Hania Tomczuk, Jacek Wieraszko, Aleksander Konopnicki, Zuzanna Miśkiewicz, Nelli Antonova, Łukasz Dera, Oliwia Duduś, Jakub Szrama,  Kordian Marczak, Maksymilian  Dolata i Karolina Kaźmierczyk  wygrali wrocławski finał zawodów konkurencji nieolimpijskich "The World Games"- opiekun: Ludmiła Pierzyńska

 

Jakub Rychliński - nagroda za kreację aktorską na XV Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś" ; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

 

2015/2016

-Zuzanna Harbanowicz, Hanna Żydek, Antonina Kowalska, Alicja Złotkowska, Jakub Rychliński, Jakub Krajewski (zespół teatralny, spektakl "Fagłada") -  I miejsce na III Festiwalu Szkolnych Etiud Teatralnych o "Złotą Różę"; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

-Jakub Rychliński- nagroda dla najlepszego aktora- "Złota Maska" na III Festiwalu Szkolnych Etiud Teatralnych o "Złotą Różę"; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

Zuzanna Harbanowicz, Hanna Żydek, Antonina Kowalska, Alicja Złotkowska, Jakub Rychliński, Jakub Krajewski (zespół teatralny, spektakl "Fagłada") - wyróżnienie na XIV Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś" ; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

- Hanna Żydek-nagroda za kreację aktorską na XIV Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś" ; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

- Zuzanna Harbanowicz- nagroda za kreację aktorską na XIV Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś" ; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

- Jakub Rychliński - nagroda za kreację aktorską na XIV Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś" ; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska; opiekun - Daria Ziemba, Anna Kowalska

 

2014/2015

Wiktoria Skonieczna, 6a - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym Urszulanek; opiekun - p. M. Rusiecka

Nikola Łakomy , 1b - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie " Mój przyjaciel ma cztery łapy"; opiekun - p. J. Ciupka

Aurelia Rzeczycka , 2b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie " Mój przyjaciel ma cztery łapy"; opiekun - p. E. Bator

Iga kubicz, 2b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie " Christmas Collage "; opiekun - p. E. Bator

Iga kubicz, 2b - wyróżnienie w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie " Artystyczno-Ekologicznym na projekt EKOULOTKI; opiekun - p. E. Bator

Aurelia Rzeczycka, 2b - wyróżnienie w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie  Artystyczno-Ekologicznym na projekt EKOULOTKI; opiekun - p. E. Bator

Olimpia Kaźmierczak, 2b - wyróżnienie w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym na projekt EKOULOTKI; opiekun - p. E. Bator

Kajetan Grzybowski , 2a - wyróżnienie w XI Konkursie plastycznym " Stwory Potwory" - klub Anima ; opiekun - p. E. Bator

Olimpia Kaźmierczak , 2b - wyróżnienie w  Międzyszkolnym konkursie "Magia świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zaklęta" ; opiekun - p. E. Bator

Oskar Koziewicz , 2b - nagroda  w  Międzyszkolnym konkursie "Magia świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zaklęta" ; opiekun - p. E. Bator

Klasa O - nagroda II miejsce w Międzyszkolnym konkursie " Ekologia wśród nas" ; opiekun - p. B. Augustyn

2013/2014

IX Międzyszkolny konkurs „ Jan Paweł II – nasz papież” - IV miejsce i wyróżnienie dla szkolnej drużyny (Monika Padewska, Klaudia Burakiewicz, Tobiasz Czaprowicz) – opiekunowie ks. Karol Żygadło, Renata Kaseja

Emilia Zarębska,zerówka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Portret pluszowego Misia "; opiekun - p. B. Augustyn

Wiktor Biernacki, 2b - 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Portret pluszowego Misia "; opiekun - p. S. Rajewska

Antonina Padewska, 2b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Portret pluszowego Misia "; opiekun - p. S. Rajewska

Martyna Wyciślak, 4a - nagroda w XIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Magia świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zaklęta; opiekun - p. Ewa Bator

Lena Wierzbińska, 6a - wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Magia świąt Bożego Narodzenia w szklanych kulach zaklęta"; opiekun - p. Ewa Bator

2012/2013

Wiktoria Skonieczna 4a - wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Anglojęzycznej oraz Niemieckojęzycznej Literatury Dziecięcej; opiekun - p. Elżbieta Grabowska

Jędrzej Harbanowicz, 2a  - II. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym " Polska Złota Jesień;" opiekun - p. Małgorzata Guzikowska

Aleksandra Kalata, 2a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym " Polska Złota Jesień;" opiekun - p. Małgorzata Guzikowska

Hanna Kalata, 3a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym " Polska Złota Jesień;" opiekun - p. Małgorzata Guzikowska

Natalia Besz, 3a - II. miejsce w konkursie " Niepodległościowe Pierniczki" w ramach Radosnych Obchodów Święta Niepodległości; opiekun - p. Maria Marciniak - Świder

Aleksandra Lewandowska, 4a - wyróżnienie w konkursie " Niepodległościowe Pierniczki" w ramach Radosnych Obchodów Święta Niepodległości; opiekun - p. Dorota Tylek

 

2011/2012

Lena Wierzbińska, 3a - nagroda w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Patrycja Gołka, 3a - nagroda w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Julia Cencora, 3a - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Wiktoria Skonieczna, 3a - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Klaudia Gajda, 3a - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Klaudia Burakiewicz, 3a - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Dominik Filipkowski, 6a - wyróżnienie w II Międzyszkolny Konkurs Polskie tradycje świąteczne na najładniejszą pisankę

Wiktor Listopad, 3a - wyróżnienie w II Międzyszkolny Konkurs Polskie tradycje świąteczne na najładniejszą pisankę

2010/2011

Wiktoria Skonieczna, 2a - nagroda w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Julia Cencora, 2a - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Klaudia Gajda, 2a - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

2009/2010

Mateusz Nycz, 6a - laureat III stopnia we Wrocławskim Turnieju Młodych Matematyków; opiekun – p. Joanna Morawska

Magdalena Cegielska, 6b - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Literackim; opiekun – p. Joanna Morawska

Aleksander Szczytkowski, 3a - III miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Obcojęzycznej; opiekun – p. Elżbieta Grabowska

Julia Poschlod i Michał Peszko - II miejsce drużynowo w V Międzyszkolnym Konkursie "Jan Paweł II - nasz papież"; opiekun – p. Dorota Tylek

Karolina Miliszewska, 4a - III miejsce w konkursie fotograficznym "Przyroda - a to ciekawe"; opiekun – p. Małgorzata Guzikowska

Michał Frankowicz - 5a, Kamil Nowak - 5a, Mateusz Kurkowski - 4a  - II miejsce drużynowo w konkursie wiedzowo - praktycznym w ramach; opiekun projektu Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci (WDUSŚ) "Woda = życie"; p. Jolanta Gadowicz

Dominika Kucner, Michał Chmielowski, Marta Frontczak - I miejsce drużynowo w w konkursie wiedzowo - praktycznym w ramach; opiekun –  projektu Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci (WDUSŚ) "Woda = życie"; opiekun – p. Maria Marciniak - Świder

Dorota Paździor, 5a - nagrodaw Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki..."; opiekun – p. Ewa Bator

Klaudia Burakiewicz, 1a - nagrodaw Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki..."; opiekun – p. Ewa Bator

Patryk Gumowski, 5a - nagrodaw Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki..."; opiekun – p. Ewa Bator

Mateusz Kurkowski, 5a - wyróżnieniew Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki..."; opiekun – p. Ewa Bator

Aleksandra Lewandowska, 1a - wyróżnieniew Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki..."; opiekun – p. Ewa Bator

Wiktoria Skonieczna, Aleksandra Lewandowska, Lena Wierzbińska, Patrycja Gołka, Julia Cencora (praca zbiorowa) - III miejsce w Konkursie Twórczości Prośrodowiskowej "Wrocławianie na polanie"; opiekun – p. Ewa Bator

Karolina Karasiuk - II miejsce w konkursie na logo projektu "Przyroda - a to ciekawe"; opiekun – p. Ewa Bator

Dorota Paździor, 5a - III miejsce w konkursie na logo projektu "Przyroda - a to ciekawe"; opiekun – p. Ewa Bator

Dorota Paździor, 5a - nagrodaw X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Wiktoria Skonieczna, 1a - nagrodaw X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Kaja Zawiska, 4a - nagrodaw X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Aleksanra Lewandowska, 1a - nagrodaw X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Lena Wierzbińska, 1a - nagrodaw X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Patrycja Gołka, 5a - nagrodaw X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Klaudia Korbecka, 5a - wyróżnieniew X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Paulina Szymczak, 5a - wyróżnieniew X Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy"; opiekun – p. Ewa Bator

Jan Fuławka, Marcin Maziarz, Paweł Grzyś, Jakub Janczura, Krystian Skarbież, Michał Peszko, Piotr Kępa, Maciej Kurczewski, Rafał Barcikowski, Krzysztof Grachel, Daniel Chądzyński (drużyna)  - II miejsce i wicemistrzostwo w Mistrzostwach Wrocławia w Mini Piłce Siatkowej dla chłopców; opiekun – p. Wiesław Witkowski

Dominika Szczech, Paulina Szymczak, Paulina Krasiuk - II miejsce drużynowo w Strefie Wrocław - Zachód i IX miejsce w województwie dolnośląskim w tenisa stołowego dziewcząt; opiekun – p. Wiesław Witkowski

Krystian Skarbież, Maciej Kurczewski, Krzysztof Grachel - III miejsce drużynowo w Strefie Wrocław - Zachód i XIII miejsce w województwie dolnośląskim w tenisa stołowego chłopców; opiekun – p. Wiesław Witkowski

Dominika Bonczar, Kaja Zawiska, Julia Solnica, Karolina Karasiuk, Magdalena Kurczewska, Roksana Ugarenko (drużyna) - V miejsce w Strefie Wrocław - Zachód w mini piłce siatkowej dziewcząt; opiekun – p. Wiesław Witkowski

Dominika Kucner i Dominika Kalita, 3a - II miejscew międzyszkolnym konkursie "Kapelusze i inne nakrcia głowyy"; opiekun – p. Maria Marciniak - Świder

Marta Frontczak, 3a - wyróżnieniew międzyszkolnym konkursie "Kapelusze i inne nakrcia głowyy"; opiekun – p. Maria Marciniak - Świder

Dominika Kucner i Marta Frontczak, 3a - I miejscew Konkursie na choinkę ekologiczną; opiekun – p. Maria Marciniak - Świder

Marta Frontczak, 3a - I miejsce wKonkursie plastycznym w ramach sesji popularno - naukowej "Bliżej zdrowia"; opiekun – p. Maria Marcinak - Świder

Julia Solnica i Karolina Karasiuk - I miejsce wI Międzyszkolnym Konkursie "Polskie zwyczaje i tradycje świątecz ne - najpiękniejsza palma wielkanocna"; opiekun – p. Maria Marcinak - Świder

Dominika Kucner - II miejsce wI Międzyszkolnym Konkursie "Polskie zwyczaje i tradycje świątecz ne - najpiękniejsza palma wielkanocna"; opiekun – p. Maria Marcinak - Świder

kl. 6a- II miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Jarmark Matematyczny"; opiekun – p. Joanna Morawska

kl. 6b- III miejsce drużynowo w w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Jarmark Matematyczny"; opiekun – p. Joanna Morawska

Dominika Bonczar, kl. 4a- VI miejsce w Biegu Solidarności; opiekun – p. W. Witkowski

Piotr Marecki, kl. 4a- VI miejsce w Biegu Solidarności; opiekun – p. W. Witkowski

Alan Ryndak, kl. 5a- IVmiejsce w Biegu Solidarności; opiekun – p. W. Witkowski

Maciej Kurczewski, kl. 6b- II miejsce w Biegu Solidarności; opiekun – p. W. Witkowski

Piotr Marecki, kl. 4a- VI miejsce w Biegu Niepodlegości; opiekun – p. W. Witkowski

Maciej Kurczewski, kl. 6b- III miejsce w Biegu Niepodlegości; opiekun – p. W. Witkowski

Krystian Skarbiez, kl. 6b- VII miejsce w Biegu Niepodlegości; opiekun – p. W. Witkowski

Wiktoria Skonieczna, 1a - nagroda w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Tobiasz Czaprowicz, 1a - nagroda w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Piotr Marecki, 4a - nagroda w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Leon Szewczyk, 1a - wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

Patrycja Gołka, 1a - wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda pędzlem malowana"

 

2008/09

Mateusz Nycz, Michał Peszko, Dominik Czupryna- IV miejsce drużynowo w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 5 "Mądra słówka" w Pisarzowicach; opiekun – p. Joanna Haligowska

Mateusz Nycz, Michał Peszko, Dominik Czupryna– III miejsce drużynowo w II Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Tyle liczb w całym mieście - Wrocławskie Prezentacje Matematyczne"; opiekun – p. Joanna Haligowska

Karolina Miliszewska, Dominika Bonczar– nagrody w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kwiaty dla Mamy”; opiekun – p. Ewa Bator

Dominik Filipkowski, Marcel Konopnicki, Dominika Gramiak, Kaja Zawiska, Patryk Tomaszewski- wyróżnienia w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kwiaty dla Mamy”; opiekun – p. Ewa Bator

Kasia Cicha, Natalia Owoc, Dominik Czupryna, Mateusz Nycz, Piotr Kępa, Ola Kałuża, Julia Poschlod– wyróżnienia w Konkursie plastycznym na zakładkę do książki „Podwodna podróż”; opiekun – p. Ewa Bator

Kacper Plewa- wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mam siostrę i brata nie boję się świata..”; opiekun – p. Ewa Bator

Karolina Miliszewska, Wiktor Pupin- wyróżnienie w II Festiwalu Śpiewających Dzieci Wrocławskiego Krasnalka „Wokalka”; opiekun – p. Ewa Bator

Krystian Gajda-  I miejsce w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc w oczach dzieci”; opiekun – p. Ewa Bator

Tomek Przybyła- III miejsce w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc w oczach dzieci”; opiekun – p. Ewa Bator

Karolina Miliszewska– II miejsce w Konkursie piosenki ekologicznej „Śpiewamy i gramy naturalnie”; opiekun – p. Ewa Bator

Dominika Bonczar, Julia Solnica, Kaja Zawiska , Karolina Karasiuk, Krystian Gajda, Konrad Rutkowski, Tomek Przybyła, Wiktor Pupin– II miejsce zespołu w Konkursie piosenki ekologicznej „Śpiewamy i gramy naturalnie”; opiekun – p. Ewa Bator

Paulina Klepuszewska, Alan Ryndak, Julia Poschlod, Krystian Skarbież, Agata Paździor, Grzegorz Nowicki  - II miejsce drużynowo w międzyszkolnym konkursie „Pomagajmy sobie wzajemnie”; opiekun – p. Dorota Safian

Monika Gorzynik i Michał Peszko– I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie „Jan Paweł II – nasz papież”; opiekun – p. Dorota Tylek

Kaja Zawiska  - nagroda w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda pędzlem malowana” pod hasłem „Zielono mi...”; opiekun – p. Ewa Bator

Ola Kałuża, Dominika Bonczar, Magda Kurczewska, Krystian Gajda– wyróżnienia w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Przyroda pędzlem malowana” pod hasłem „Zielono mi...”; opiekun – p. Ewa Bator

Julia Solnica- I miejsce w Konkursie na strój ekologiczny „Niebezpieczny odpad” (WDUSŚ); opiekun – p. Ewa Bator i p. Jolanta Jakóbek

Karolina Karasiuk- II miejsce w Konkursie na strój ekologiczny „Niebezpieczny odpad” (WDUSŚ); opiekun – p. Ewa Bator i p. Jolanta Jakóbek

 

 

2007/2008
 

Sebastian Karasiuk – I miejsce w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Klasa VI b – I miejsce w Jarmarku matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 22

Agata Rycombel – II miejsce w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Krystian Skarbież – III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Energia – oszczędzam i uczę oszczędzać”

Drużyna – III miejsce w X edycji Międzyszkolnego konkursu wiedzowo – zręcznościowego „Pomagajmy sobie wzajemnie”

Klasa IIIa – III miejsce w zawodach lekkoatletycznych klas trzecich w Dzielnicowych igrzyskach Szkół Podstawowych Wrocław - Fabryczna

Sara Szajdzińska – nagroda w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Agata Paździor – nagroda w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Katarzyna Cicha – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Krystian Gajda – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Aleksandra Szot – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Kaja Zawiska – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Agnieszka Pawłowicz – wyróżnienie w międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym Wiedzy o Karkonoskim Parku Narodowym

Klaudia Korcz – wyróżnienie w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Ania Litwinowicz – wyróżnienie w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Maciej Bator – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Świat zamknięty w tulipanie”

Michał Frankowicz – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „Młodzi ekolodzy – nadzieją na czystość Ziemi”

Maciej Bator – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „Młodzi ekolodzy – nadzieją na czystość Ziemi”

Kaja Zawiska – wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Dominika Bonczar – wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Kamila Sieniewicz  – wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Patryk Gumowski – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Kamila Sieniewicz – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Kaja Zawiska – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Julia Poschlod – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Sebastian Karasiuk – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Agnieszka Pawłowicz – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Dominika Gruber – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Julia Wojciechowska – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Monika Gorzynik – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Aleksandra Kałuża – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Stabłowicka 143
    54-062 Wrocław
  • tel/fax: 71 354 36 47
    tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć