KONKURSY SZKOLNE

KONKURSY SZKOLNE

2015/2016

Konkurs Mitologiczny

 I miejsce ex aequo - Bartosz Sendor, Patryk Sendor, Daniel Kruszka, Dawid Kałuża, Kacper Zawistowski, Bartosz Zatycki

Organizator: Małgorzata Rusiecka

 

" Mistrz Błyskawicy " w ramach V Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

 I miejsce - Bartosz Sendor

II miejsce - Patryk Sendor

III miejsce - Kajetan Borowski

Organizator: Joanna Morawska

 

" European Day of Languages "

 I miejsce ex aequo - Maja Dobrowolska, Natasza Czaprowicz, Zuzanna Golak, Olimpia Gryta, Lea Szleper, Filip Adamski, Hanna Kwiecień, Łukasz Dera, Hanna Żydek, Bartosz Świątek,  Aurelia Rzeczycka, Julia Łosek, Alicja Złotkowska, Natalia Sielecka, Oliwia Wójcik

Organizator: Elżbieta Grabowska, Joanna Jołkiewicz

 

" Moja ulubiona postać z bajki, baśni " - konkurs plastyczny

 I miejsce - Malwina Lont

II miejsce - Julia Łosek

III miejsce - Oskar Koziewicz

Organizator: Ewa Bator, Emilia Grodecka

 

" Bukiet rodzinny " - konkurs plastyczny

 I miejsce - Agnieszka Kawka

II miejsce - Dawid Macała

III miejsce - Zuzanna Seroka

Organizator: Maria Marciniak-Świder

 

Konkurs plastyczny na plakat promujący oszczędzanie

 I miejsce -  Gabriela Mosoczy

II miejsce - Julia Synator, Natalia Ostapowicz

III miejsce - Daniela Rawska, Aleksander Wiluszyński

Organizator: Renata Kaseja, Joanna Morawska

 

 

2014/2015

 

Konkurs Szkolny na Mistrza Oszczędzania

 I miejsce - Aleksander Wiluszyński

Organizator: Renata Kaseja

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny  " Po nektar i ambrozję "

 I miejsce - Alicja Złotkowska, Lena Wierzbińska, Wiktoria Skonieczna

Organizator: Małgorzata Rusiecka

 

Szkolny Turniej Halii Galii

I miejsce - Patrycja Gołka

Organizator: Małgorzata Rusiecka

 

" Rzeźba z dyni " / " Potrawa z dyni "

I miejsce - Aleksandra Kalat

II miejsce - Kamil Kwiatkowski

III miejsce - Bartosz Zarębski

Organizator: Sylwia Rajewska

 

2013/2014

Szkolny Konkurs Recytatorski  " Spotkanie z poezją Danuty Wawiłow "

I miejsce - Patrycja Gołka

II miejsce - Monika Padewska

III miejsce - Emilia Orłowska

Wyróżnienia:

Natalie Besz

Wiktor Listopad

Krzysztof Gumowski

Rafał Fuławka

Nagroda publiczności:

Patrycja Gołka

Organizatorzy: Ewa Bator, Małgorzata Rusiecka

Szkolny Konkurs Mitologiczny

I miejsce grupowo

Julia Cencora, Lena Wierzbińska , Klaudia Gumowska, Klaudia Burakiewicz

Organizator: Małgorzata Rusiecka

2012/2013

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

I miejsce  -  Monika Padewska

II miejsce  -  Patryk Jarzyna

III miejsce -  Aleksander Szczytkowski

Organizator: Dorota Tylek

 

Szkolny Konkurs  Mistrz Ortografii SP22

I miejsce - Patryk Popiński

I miejsce - Aleksander Szczytkowski

Organizator: Ewa Fugiel

 

Szkolny Turniej Mitologiczny

I miejsce - Małogrzata Harbanowicz

Finaliści:

Maksymilian Adamczewski

Sandra Rembowska

Julia Śliwa

Filip Zofiński

Jagoda Paliwoda

Krzysztof Gumowski

Dominik Proniewcz

Martyna Dolata

Sylwester Biernacki

Monika Padewska

Organizator: Dorota Tylek

 

2009/2010

 

Szkolny konkurs o Janie Pawle II

I miejsce – Julia Poschlod

Organizator: Dorota Tylek

 

Konkurs matematyczny "KOMA" (etap szkolny)

laureaci – Michał Peszko, Mateusz Nycz, Dominik Czupryna

Organizator: Joanna Morawska

 

Szkolny konkurs czytelniczy "ROK Z KSIĄŻKĄ"

I miejsce – Michał Peszko, Mateusz Nycz, Dominik Czupryna

II miejsce - Michał Frankowicz, Monika Klepuszewska, Maciej Bator

III miejsce - Magda Burzyńska, Aleksandra Kałuża, Dorota Szubert

Organizator: Dorota Tylek

 

 

Ogólnopolski konkurs językowy "Słowo daję" (etap szkolny)

laureaci: Michał Peszko, Mateusz Nycz

Organizator: Dorota Tylek

 

Mistrz Oszczędności - konkurs SKO

I miejsce – Julia Śliwa

Organizator: Joanna Morawska

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny

I miejsce – Kamil Nowak

II miejsce - Marcel Gładysław

III miejsce - Monika Klepuszewska

Organizator: Dorota Tylek

 

NOBEL'EK kl. 4-6

I miejsce – Michał Frankowicz, Kamil Nowak, Maciej Bator

II miejsce - Michał Peszko, Mateusz Nycz, Dominik Czupryna

Organizator: Jolanta Gadowicz

 

 

NOBEL'EK kl. 1-3

I miejsce – IA

Organizatorzy: Małgorzata Guzikowska, Małgorzata Kwiatkowska

 

Mistrzostwa Szkoły na Ergometrze Wioślarskim

I miejsce – Sebastian Skibiński

II miejsce - Michał Peszko

III miejsce - Kamil Skarbież

Organizator: Wiesław Witkowski

 

2008/09

 

Szkolny konkurs o Janie Pawle II

I miejsce – Michał Peszko

II miejsce – Mateusz Nycz

III miejsce – Dominik Czupryna, Barbara Sadowska

Organizator: Dorota Tylek

                                   

„Rok z książką” pt. „Władca Lewawu” Doroty Terakowskiej

I miejsce –

II miejsce –

III miejsce –

Organizatorzy: Jadwiga Szymańska, Dorota Tylek

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny

I miejsce – Jakub Janczura

II miejsce – Julia Poschlod

III miejsce – Dominik Czupryna

Organizatorzy: Jadwiga Szymańska, Dorota Tylek

 

Matematyczny Czar Par

I miejsce – Klaudia Korcz, Adrian Ugarenko(63 pkt)

II miejsce – Agata Paździor, Agnieszka Pawłowicz (60 pkt)

III miejsce – Mateusz Winograd, Daniel Tatarek (56 pkt)

IV miejsce – Michał Peszko, Mateusz Nycz (55 pkt)

V miejsce – Natalia Owoc, Kasia Cicha(54 pkt)

Organizatorzy: Joanna Haligowska, Jolanta Domagała

 

„Wie sehe in Deutschland”

I miejsce – Klaudia Korcz, Basia Sadowska

II miejsce – Patryk Filipkowski

III miejsce – Marcel Mróz

Organizator:  Elżbieta Grabowska

 

„Czytamy lektury szkolne” – „Kubuś Puchatek”

I miejsce – kl. II a

II miejsce – kl. III a

III miejsce – kl. I a

Organizator: Maria Marciniak - Świder

 

„Rymowanka o bezpieczeństwie”

Wyróżnienia – III a, IV b, V I b

Organizator:  Dorota Safian

 

Nobelek

I miejsce – VI b: Agnieszka Pawłowicz, Ola Zalewska, Mateusz Stańko

II miejsce – IV a: Michał Frankowicz, Maciek Bator, Marcel Mróz

III miejsce – Va: Magda Burzyńska, Dominik Czupryna, Michał Peszko

Organizator: Magdalena Szczęśniak

 

 

Mistrz Oszczędności

I miejsce – Jakub Miśkiewicz

 

Organizator: Joanna Haligowska
 

Prezentacja PowerPoint o Wielkiej Brytanii

I miejsce – Dominik Czupryna, Michal Frankowicz

 

Organizator: Dorota Tylek

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Stabłowicka 143
    54-062 Wrocław
  • tel/fax: 71 354 36 47
    tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć