• Nagrody rady rodziców

          • NAGRODY RADY RODZICÓW

          • 2015/2016

            Belfer roku - p. Norbert Stysiał

            Belfer roku - ks.Karol Żygadło

            SUPER KOLEGA / SUPER KOLEŻANKA

            Klasa 0

            - Antoni Kaźmierczak

            - Stec Lilian  Stec

            Klasa 1a

            -  Martyna  Jerczyńska

            - Tymoteusz  Jóźwiak

            Klasa 1b

            - Oliwia  Witko

            - Michał  Kowalski

            Klasa 1c

            - Zuzanna  Golak

            - Maksym Kubiak

            Klasa 1d

            - Pyra Julia

            - Sawicki Ignacy

            Klasa 2a

            - Wiktoria  Paradowska

            - Jakub Socha

            Klasa 2b

            - Nikola  Łakomy 

            - Łukasz Dera

            Klasa 3a

            - Jakub  Krajewski

            - Maja  Kizielewicz

            Klas 3b

            - Hanna Żydek

            - Jakub Szałapata

            Klasa 4a

            -  Martyna  Lisak

            - Kacper Kamiński

            Klasa 4b

            -  Anna Urban

            - Mateusz Parda

            Klasa 5

            - Dominik Kałużny

            - Gabriela Mosoczy

            Klasa 6

            - Natalia  Frontczak

            -  Kacper  Zawistowski

             

            Zuzanna Seroka, 1a -  I miejsce w konkursie Rady Rodziców " Wielkanocna Ozdoba"

            Zuzanna Golak, 1c -  I miejsce w konkursie Rady Rodziców " Wielkanocna Ozdoba"

            Oskar Fiuk , kl.0 -  I miejsce w konkursie Rady Rodziców " Wielkanocna Ozdoba"

            Dominik Fiuk, 3b -  I miejsce w konkursie Rady Rodziców " Wielkanocna Ozdoba"

             

            2014/2015

            Belfer roku -  p. Renata Kaseja

            Belfer roku -  ks. Karol Żygadło

            SUPER KOLEGA / SUPER KOLEŻANKA

            Klasa 0

            - Agnieszka Ścibisz

            - Bartosz Ziemba

            Klasa 1a

            - Zuzanna Harbanowicz

            - Piotr Nowak

            Klasa 1b

            - Oliwia Duduś

            - Jakub Pitek

            Klasa 2a

            - Antonina Kowalska

            - Jakub Krajewski

            Klasa 2b

            - Seweryn Świc

            - Amelia Simon

            Klasa 3a

            - Daniela Rawska

            - Kacper Kamiński

            Klasa 3b

            - Amelia Kolos

            - Mateusz Parda

            Klasa 4

            - Klaudia Adamczewska

            - Dominiki Kałużny

            Klasa 5

            - Martyna Wyciślak

            - Bartosz Zatycki

            Klasa 6

            - Aleksandra Lewandowska

            - Mateusz Sztoban