OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

ROK SZKOLNY 2015/2016

Bartosz Zatycki, 6a -  Mistrz Dolnego Śląska w  akrobatyce sportowej

Natalie Besz , 6a -  najlepsza reprezentantka naszej szkoły w Mistrzostwach Strefy Zachód na Ergometrze Wioślarskim w konkurencji indywidualnej na 250 m.

Dawid Kałuża , 6a -  najlepszy reprezentant naszej szkoły w Mistrzostwach Strefy Zachód na Ergometrze Wioślarskim w konkurencji indywidualnej na 250 m.

Drużyna dziewcząt, 4a i 5a -   Udział w Siatkarskich Rozgrywkach Międzyszkolnych w ramach Volleymanii.

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Bartosz Zatycki, 5a -   I miejsce w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży w  akrobatyce sportowej

Drużyna dziewcząt, 4a -   Udział w Siatkarskich Rozgrywkach Międzyszkolnych w ramach Volleymanii.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Bartosz Zatycki, 4a - IV. miejsce w Mistrzostwach Młodzików w akrobatyce sportowej

Wiktoria Skonieczna, 5a - II. miejsce w 23. Biegu Solidarności w kategorii dziewcząt  - rocznik 2002

Patrycja Gołka, 5a - 5 medali na Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży " Złote Baletki " w Grand Prix Polski i Street Dance

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

FINAŁ STREFY ZACHÓD IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

I. miejsce drużynowo

Marta Frontczak, 6a

Magda Kurczewska, 6a

II. miejsce drużynowo

Patryk Jarzyna, 6a

Michał Chmielowski, 6a

Kamil Kałuża, 6a

 

Bartek Zatycki, 3a - V. miejsce w Dolnośląskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Akrobatyce Sportowej

 

Magda Kurczewska, 6a - I. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Marta Frontczak, 6a - II. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Jagoda Paliwoda, 5a - III. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Roksana Ugarenko, 6a - IV. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Kamil Kałuża, 6a - I. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

Michał Chmielowski, 6a - II. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

Patryk Jarzyna, 6a - III. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

Patryk Popiński, 6a - IV. miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

CZWARTKI_LEKKOATLETYCZNE.pdf

 

BIEG PRZEŁAJOWY „SOLIDARNOŚCI”

 

Klasa IV

 

Dziewczęta: (90 zawodniczek)

 

6.     D. Bonczar

19.   K. Zawiska

25.   K. Karasiuk

 

Chłopcy: (85 zawodników)

 

6.     P. Marecki

35.   P. Gumowski

 

Klasa V

 

Dziewczęta: (76 zawodniczek)

 

15.   A. Litwinowicz

 

Chłopcy: (98 zawodników)

 

4.     A. Ryndak

12.   K. Grachel

15.   R. Barcikowski

43.   M. Frankowicz

 

Klasa VI

 

Chłopcy: (82 zawodników)

 

2.     M. Kurczewski

9.     K. Skarbież

10.   P. Grzyś

20.   M. Maziarz

25.   J. Fuławka

 

MINI PIŁKA NOŻNA

 

7 miejsce w Strefie Wrocław-Zachód (wystartowało 18 zespołów)

 

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

 

Klasa IV

 

Dziewczęta: (45 zawodniczek)

 

13.   K. Karasiuk

14.   K. Zawiska

31.   M. Kurczewska

 

Chłopcy: (38 zawodników)

 

6.     P. Marecki

 

Klasa VI

 

Chłopcy: (51 zawodników)

 

3.     M. Kurczewski

7.     K. Skarbież

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W STRZELECTWIE

 

8 miejsce na 25 drużyn startujących

 

Indywidualnie: (200 zawodników)

 

23.   K. Skarbież

29.   M. Peszko

 

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

 

3 miejsce w strefie Wrocław-Zachód

 

Zawodnicy:

 

J. Fuławka

M. Maziarz

P. Grzyś

J. Janczura

K. Skarbież

M. Peszko

P. Kępa

M. Kurczewski

R. Barcikowski

K. Grachel

D. Chądzyński

 

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

 

2 miejsce – Wicemistrzostwo Wrocławia Szkół Podstawowych

 

Zawodnicy:

 

J. Fuławka

M. Maziarz

P. Grzyś

J. Janczura

K. Skarbież

M. Peszko

P. Kępa

M. Kurczewski

R. Barcikowski

K. Grachel

D. Chądzyński

 

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

 

2 miejsce w strefie Wrocław-Zachód

 

Zawodniczki:

 

D. Szczech

P. Szymczak

P. Karasiuk

 

 

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

 

11 miejsce w województwie dolnośląskim

 

Zawodniczki:

 

D. Szczech

P. Szymczak

P. Karasiuk

 

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

 

3 miejsce w strefie Wrocław-Zachód

 

Zawodnicy:

 

K. Skarbież

M. Kurczewski

K. Grachel

 

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

 

13 miejsce w województwie dolnośląskim

 

Zawodnicy:

 

K. Skarbież

M. Kurczewski

K. Grachel

 

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

 

5 miejsce w strefie Wrocław-Zachód

 

Zawodniczki:

 

D. Bonczar

K. Zawiska

J. Solnica

K. Karasiuk

M. Kurczewska

R. Ugarenko

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Stabłowicka 143
    54-062 Wrocław
  • tel/fax: 71 354 36 47
    tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć