GODZINY DOSTĘPNOŚCI - konsultacje nauczycieli
Godziny dostępności nauczycieli w II półrocze 2023/2024
Prosimy zainteresowanych rodziców oraz uczniów o wcześniejsze umawianie się z nauczycielem poprzez dziennik librus lub osobiście, na spotkania podczas godziny dostępności, celem wcześniejszego przygotowania materiałów do pracy lub informacji o uczniu i jego postępach edukacyjnych.
l.p.
Nazwisko i imię
DZIEŃ
GODZINA
SALA
PRZEDMIOT
Adamczyk Joanna
nauczyciel wspomagający
piątek
12:30-13:30
Świetlica
czerwona
Adamowska Małgorzata
świetlica
wtorek
07:30-08:30
świetlica
pomarańczowa
Andrzejuk-Woźniak
Karolina
edukacja wczesnoszkolna
Piątek
10:30-11:30
Pokój
nauczycielski
Apostoluk Justyna
świetlica
Środa
11:30-12:30
świetlica
zielona
Babik-Kopko Patrycja
świetlica
Poniedziałek
14:15-15:15
świetlica
zielona.
Bartosz Justyna
muzyka
czwartki
13:50-14:50
B126
Bator Ewa
edukacja wczesnoszkolna
czwartek
12.30-13.30
pokój
nauczycielski
Benuszak-Troska
Małgorzata
biblioteka
czwartki
13:30-14:30
biblioteka
Bęben Patrycja
edukacja wczesnoszkolna
czwartek
10.30-11.30
Pokój
nauczycielski
Bielecka Helena
świetlica
poniedziałek
12.30-13.30
Hol-parter
Błasiak Ewa
edukacja wczesnoszkolna
piątek
16.30-17.30
B030
Błoch- Ceglarek Marta
pedagog specjalny
wtorek
15.00-16.00
A014a
Boniarczyk Anna
j.angielski
czwartek
14:35-15:35
A102
Branowski Marcin
w-f
czwartek
13.50-14.50
sala
gimnastyczna
Bruzi Anna
edukacja wczesnoszkolna/EDB
poniedziałek
13.40-14.40
Pokój
nauczycielski
Brzezińska Małgorzata
matematyka
piątek
7:00 - 8:00
B116
Brzezińska-Wołoszyn
Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
Środa
13.30-14.30
Pokój
nauczycielski
Buchwald-Osowska
Małgorzata
religia
Piątek
7:00-8:00
A109
Budkowski Tomasz
j.angielski
wtorek
7:00-8.00
A103.
Bugaj Krystyna
w-f
poniedziałek
13:50-14:50
Pokój
nauczycieli w-f
Bujarska Anna
edukacja wczesnoszkolna
środy
12.30-13.30
Pokój
nauczycielski
Całus Karolina
j. polski/etyka
wtorek
13:50-14:50
B017
Cebulak Dorota
matematyka/wicedyrektor
wtorek
14.45-15.45
GABINET WICEDYREKTORA
Cekiera Dorota
religia
Wtorek
7:00-8.00
A 109
Chojka Weronika
w-f
środa
7:00- 7:45
Sala
gimnastyczna
Ciepliński Wojciech
j. angielski
wtorek
14:35-15:35
A103
Czernek-Kasiuba Dagmara
plastyka
Czwartek
13:50-14:50
B024
Dalecka Anna
świetlica
czwartek
12.30-13.30
świetlica
Dobrzyniecka Dorota
historia
wtorek
7.00 -8.00
B130
Filipek Aleksandra
edukacja wczesnoszkolna
środa
11.35-12.35
B022.
Galińska Adriana
edukacja wczesnoszkolna
Poniedziałek
10:30-11:30
B121
Giermaziak Małgorzata
w-f/ biologia
środa
7.00-8.00
B124
Grabowska Elżbieta
j. angielski
poniedziałek
16.25-17.25
A004
Grzeszczuk Monika
edukacja wczesnoszkolna
wtorek
14.35-15.35
Pokój
nauczycielski
Grzyb Patrycja
zkk i zaj.emocjonalno-społeczne
poniedziałek
15.35-16.35
A111
Huber Karolina
w-f
Wtorek
7.00 -8.00
sala
gimnastyczna
Jagieniak-Chmielnicka
Anna
świetlica
środa
14.00-15.00
hol- parter
Jakóbek Jolanta
świetlica
czwartek
12.30-13.30
Świetlica
zielona
Jaworska Aleksandra
edukacja wczesnoszkolna
środa
11.20-12.20
pokój
nauczycielski
Jaworska Aleksandra -bibliotekarka
biblioteka
Wtorek
11:00-12:00
Biblioteka
szkolna
Jołkiewicz Joanna
j. angielski
piątek
14.45-15.45
Pokój
nauczycielski
Kaseja Renata
historia
czwartek
7.00 - 8.00
B129
Kędzierska Beata
świetlica
czwartek
11:30 - 12:30
Świetlica
czerwona
Kompała Alicja
świetlica
piątek
16.00 -17.00
Świetlica
czerwona
Korybo Agnieszka
świetlica
Czwartek
11.30-12.30
Świetlica
zielona
Kosowska Iwona
edukacja wczesnoszkolna
środa
10.40-11.40
Pokój
nauczycielski
Kowalczyk- Damijan Izabela
j.polski
czwartek
7:00-8.00
A115
Kowalik Patryk
w-f
Wtorek
14:30-15:30
Sala
gimnastyczna
Kowalska Anna Julia
edukacja wczesnoszkolna
piątek
12:45-13:45
pokój
nauczycielski
Kruk Wanda
świetlica
poniedziałek
7:15-8:15
Świetlica
zielona
Krzemińska Marta
logopeda
poniedziałki
14.30- 15.30
gabinet logopedy
A01b.
Liberska Monika
świetlica
poniedziałek
15.00-16.00
świetlica
zielona
Łysak Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna
czwartek
11.30-12.30
A003
Maćków Magdalena
świetlica
czwartek,
7.50-8.50
świetlica
zielona
Malik-Bareła Joanna
świetlica
czwartki
17.00-18.00
Świetlica
czerwona
Mamul Monika
edukacja wczesnoszkolna
piątek
16.30-17.30
B029
Marciniak-Świder Maria
edukacja wczesnoszkolna
środa
16.30-17.15
A004
Mazur Barbara
edukacja wczesnoszkolna
środa
10.30-11.30
pokój
nauczycielski
Mazurek Renata
fizyka
wtorek
14:45-15.45
B119
Mielcarek Teresa
edukacja wczesnoszkolna
środa
11:40 -12:40
Pokój
nauczycielski/hol
Milian Marcin
religia
Środa
15.30-16.30
A103
Mitraszewska-Kuk Natalia
świetlica
Poniedziałek/ co 2 tydzień
15:30-16:30
Świetlica
czerwona.
Modelska Mariola
chemia
wtorek
7.00-8.00
B127
Mołdoch-Seroka Irmina
edukacja wczesnoszkolna
Wtorek
11.40-12.40
pokój
nauczycielski
Morawska Joanna
matematyka
poniedziałek
14:45 - 15:45
B118
Mroczko Jolanta
świetlica
piątek
11:30-12.30
świetlica
niebieska
Mroczko Krzysztof
j.polski
środa
07.00-08.00
A113
Musiał Małgorzata
świetlica
Muszyńska Sandra
edukacja wczesnoszkolna
wtorek
11.35-12.35
pokój
nauczycielski
Naorniakowska Jolanta
świetlica
środa
13.00-14.00
świetlica
zielona
Niemiec Dina
edukacja wczesnoszkolna
środa
16:25-17:25
B028
Okraszewska Anna
świetlica
wtorek
11.30-12.30
Hol- parter
Olejniczak Monika
świetlica
Olszewska Marta
j.niemiecki
Czwartek
14.45-15.45
A101
Onyszko Małgorzata
świetlica
środa
7:00-8:00
świetlica
zielona
Pawelec Maciej
w-f
środa
15:30-16:30
pokój
nauczycieli WF
Piętak Mateusz
w-f
wtorek
13:50:14:50
pokój
nauczycieli WF
Puchalska Alina
matematyka
Czwartek
14.35 - 15.35
B 117
Puchałko Adriana
edukacja wczesnoszkolna
wtorek
14.40-15.40
Pokój
nauczycielski
Rajchel Elżbieta
j.angielski
poniedziałki
13.50-14.50
A104
Rajewska Sylwia
wicedyrektor
środa
12.00-13.00
GABINET WICEDYREKTORA
Rusiecka Małgorzata
j.polski
Środa
7.00-8.00
A111
Rzempołuch Ludmiła
w-f
poniedziałek
7.00-8.00
Pokój
nauczycieli w-f
Safian Dorota
pedagog
czwartek
15.45-16.45
gabinet pedagoga
A014 b
Serafinowicz Agnieszka
matematyka
środa
14:45-15:45
B018
Sochacka Ludmiła
informatyka
wtorki
14:45-15:45
Stępień Gabriela
pedagog
WTOREK
09:30-10:30
gabinet pedagoga
A114
Suchy Agnieszka
w-f
Szabelska Adrianna
świetlica
Poniedziałek
11:30 - 12:30
świetlica
niebieska
Szafrańska Mirosława
edukacja wczesnoszkolna
poniedziałek
12.35 - 13.35
pokój
nauczycielski
Szatkowska Monika
Świetlica
czwartek
11:30-12:30
Szmidt Beata
edukacja wczesnoszkolna
wtorek
12.30-13.30
A115
Szymczak Anna
przyroda/biologia
wtorek
7.00-8.00
B026
Świątek - Prycik Marta
psycholog
czwartek
15.00-16.00
gab.014A
Terzis-Deja Dagmara
j.angielski
czwartek
13:50-14:50
B022
Troc Maja
geografia/świetlica
czwartek
7.00-8.00
A006
Wach -Jasińska
Magdalena
matematyka
czwartek
7.00 - 8.00
B019
Walendowicz Marcin
historia
Środa
13.50-14.50
A006
Warchoł Aleksandra
edukacja wczesnoszkolna
wtorek
10.35-11.35
pokój
nauczycielski
Waszkiewicz Jolanta
geografia
środa
6:45-7:45
A109
Wełyczko-Brach Beata
psycholog
poniedziałek
15:30-16:30
gabinet psychologa
A114 a
Węgrzyn Marta
technika/ świetlica
poniedziałek
14.00-15.00
A106
Winnik Aneta
edukacja wczesnoszkolna
piątek
11:30-12:30
pokój
nauczycielski
Włodarczyk Paulina
j.angielski
piątek
7.00-8.00
A101
Włoszczuk Agata
świetlica
Piątek
11:30 -12:30
świetlica
niebieska
Wojna Jarosław
dyrektor
czwartek
14:00 -15:00
GABINET DYREKTORA
Wojtowicz Witold
j.polski
wtorek
7.00-8.00
A 112
Wójtowicz Karolina
j.angielski
wtorek
14.35-15.35
B023
Wręczycka Aleksandra
j.polski/świetlica
środa
7:00-8:00
A106
Wydmuch Jolanta
wicedyrektor
środa
11.00-12.00
GABINET WICEDYREKTORA
Wyporkiewicz Bożena
świetlica
wtorek
7.00-8.00
świetlica
czerwona
Zając Beata
informatyka
Czwartek
14.45 - 15.45
B123
Zawiasa Kinga
j.polski
Czwartek
7:00-8:00
B016
Zys Eliza
j.angelski/j.niemiecki
Poniedziałek
16.25-17.25
A101