• Dokumentacja

• Przyjęcie dziecka na półkolonię jest możliwe po przesłaniu na email: gj@apfootball.pl przez Rodziców/opiekunów prawnych/wymaganych dokumentów:

- kompletnie wypełnionej Karty uczestnika półkolonii. Dokumenty można pobrać ze strony www.apfootball.pl zakładka DOKUMENTY.

- uiszczenia kwoty za poszczególne turnusy na podany nr konta Fundacji.

Wypełnione karty na półkolonie należy przesłać na email w terminie do
            04.06.2018. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będą mogli Państwo złożyć kart w podanym terminie,prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Grzegorz Jesionowski- 696-997-961, gj@apfootball.pl

WAŻNE INFORMACJE

- bardzo prosimy o dokładne wypełnianie kart na półkolonię, szczególnie jeśli dziecko
            będzie samo wracało do domu lub osoba upoważniona będzie odbierała dziecko.
            - po mieście poruszamy się komunikacją miejską. Każde dziecko musi posiadać
            ważną legitymację szkolną, którą przynosi w pierwszy dzień półkolonii.

Karta_uczestnika_Polkolonii.pdf

Informacje_dla_rodzicow_-_polkolonie_letnie_2018.pdf