• Gra terenowa pt.: "Razem z Maryją".

• W ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia zespól katechetów przygotował i przeprowadził w ramach lekcji grę terenową pt.: "Razem z Maryją".

Uczniowie pokonywali trasę, poznając miejscowości związanych z życiem Maryi. Wykonując różne zadania, dostosowane do wieku uczestników i związanych z czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa, w aktywny sposób przygotowywali się na to wydarzenie.

• Wyniki konkursu pt. "Ozdoba Świąteczna"

• Rozstrzygnięcie Konkursu pt. „Ozdoba Świąteczna”:

KLASY I - III

Bartek Szoprun kl. If

Wojtek Zelek kl. Ic

Jan Leciejewski kl.l IIIb

KLASY IV – VIII

Paula Łakomy kl. Va

Karol Stachowicz kl. IVf

Natalia Kocznur kl. VIc

Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy za udział w konkursie J

Wszystkie prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny. Dzięki współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Brzegu Dolnym udało się uzbierać 16 tys. zł na walkę z chorobą nowotworową Karoliny.

• Wyniki konkursu pt. "Najciekawsza Choinka"

• Rozstrzygnięcie Konkursu pt. „Najciekawsza Choinka”:

Błażej Baryluk kl. IIIb

Zuzanna Sala kl. IIa

Filip Chruścicki kl. IIh

Oliwia Wójtowska kl. IIe

Hanna Zagajewska kl. IIa

Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy za udział w konkursie J

Uczestnicy konkursu, którzy chcą odebrać swoje prace mogą zgłosić się na portiernię.