• Sukcesy uczniów

          • SUKCESY UCZNIÓW

          • Sukcesy uczniów są prawdziwą miarą pracy nauczyciela

            W ZAKŁADCE "SUKCESY UCZNIÓW" PREZETUJEMY PAŃSTWU DOKONANIA NASZYCH UCZNÓW I ABSOLEWNTÓW W ROZLEGŁYCH DZIECINACH WIEDZY, ARTYSTYCZNYCH I SPORTOWYCH.

             

            ROK SZKOLNY 2021/2022

             

            UCZEŃ KLASA KONKURS MIEJSCE
            Alina Selina  8A Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w pływaniu artystycznym 2021. I miejsce i II miejsce 
            Magdalena Zatajska  6b IX edycja Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii" laureatka

            Helena Pacia 

            7d IX edycja Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii" laureatka
            Julia Maziarz  5c Turniej tańca- Jazz Dance formacja Ekstra 12 I miejsce 
            Aleksandra Drozdowska  5c Turniej tańca- ART formacja I liga 12. I miejsce
            Wiktoria Majerska 4a Turniej Tańca Nowoczesnego Artbeat w Rzgowie-  ART formacje I liga do 12 lat.  I miejsce 
            Zofia Wołczyńska  7e Turniej Tańca Nowoczesnego Artbeat w Rzgowie I miejsce 
            Barbara Antoniewicz  7e Turniej Tańca Nowoczesnego Artbeat w Rzgowie I miejsce 
            Maja Gawłowicz 2a Turniej tańca- ART BEAT I liga 12. I miejsce 
            Ola Klodek 5a Turniej tańca ArtBeat w Rzgowie -w kategorii Art formacja I liga do 12 lat. Grupa Semipro I miejsce
            Małgorzata Krzemińska  6b turniej Art Beat, z grupą taneczną KICK STEP SQUAD  I miejsce 
            Jakub Lichosik 4e Turniej Tańca Nowoczesnego ArtBeat w Rzgowie - II Liga Street 12. I miejsce
            Hanna Kurzyk  5b Ogólnopolski turniej tańca jazz w Rzgowie I miejsce 
            Milena Kluczyńska 5b Ogólnopolski turniej tańca jazz w Rzgowie  I miejsce 
             Paweł Budnik  6b Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w biegach przełajowych (dystans 500m). II miejsce
            Julia Iwasyszyn 4f Bądźmy EKO dla Wrocławia 8 miejsce
            Malwina Budnik  2d Bieg z cyklu City Trail 1 miejsce w kategorii wiekowej kat.D1 r.2014-2015 
            Oliwia Burzyńska 7e Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin GWAREK CUP 2021 I miejsce w kumite oraz III miejsce w kata
            Nina Zagajewska 5d  Jazz Dance Mini-Children - Mistrzostwa Świata Warszawa 2021 8 miejsce
            Myroslav Rulenko 5c

             Turniej Karate BUDOKAN CUP (Międzyszkolna Liga Karate),

            Kumite chłopców 2011-2010.

            2 miejsce
              Zofia Szymańska

             

            klasy

            7-8

              konkurs recytatorski  "Czar Soplicowa"

            I miejsce
            Nikola Rząsa

            klasy

            7-8

            konkurs recytatorski  "Czar Soplicowa" II miejsce
            Barbara Antoniewicz.

            klasy

            7-8

            konkurs recytatorski  "Czar Soplicowa" III miejsce
            Zofia Wołczyńska, Weronika Nowak  Aleksandra Potoczny.

            klasy

            7-8

            konkurs recytatorski  "Czar Soplicowa" wyróżnienie
            Błażej Wychodil 4f

             Turniej Karate BUDOKAN CUP (Międzyszkolna Liga Karate),

            Kata chłopców 2012 i starsi.

            2 miejsce
            Ania Chika 4f Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży szkolnej i Licealiady Młodzieży w Karate Olimpijskim III miejsce
            Anna Selina 3h Otwarte Mistrzostwa Litwy w pływaniu synchronicznym (w konkurencji KOMBO) I miejsce
            Miłosz Nalepa  Michał Stolaryk  4d Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2010/2011 w Bierutowie  I miejsce
            Patryk Malec  Tymon Łojewski  5d Super Liga Judo w Oleśnicy  I miejsce
            Ania Chika  4f Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży szkolnej i Licealiady Młodzieży w Karate Olimpijskim

            III miejsce

            w kumite indywidualnym dziewcząt 2011-2009 

            Ania Chika  4f Turniej Karate BUDOKAN CUP, Międzyszkolna Liga Karate  2 miejsce w kumite dziewcząt
            Błażej Wychodil  4f

            Turniej Karate BUDOKAN CUP (Międzyszkolna Liga Karate),

            Kata chłopców 2012 i starsi.

            2 miejsce
            Myroslav Rulenko 5c  Turniej Karate BUDOKAN CUP (Międzyszkolna Liga Karate), Kumite chłopców 2011-2010. 2 miejsce
             Paweł Budnik 6b Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w biegach przełajowych (dystans 500m) II miejsce
            Julia Maziarz 5c

            "ART BEAT"

             Jazz Dance formacja Ekstra 12

             I miejsce
            Aleksandra Drozdowska 5c

            "ART BEAT"

            ART formacja I liga 12

             I miejsce
            Małgorzata Krzemińska 6b

            turniej Art Beat, 

            grupa taneczna KICK STEP SQUAD

            I miejsce