• Konkursy międzyszkolne

• 2007/2008

Sebastian Karasiuk – I miejsce w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Klasa VI b – I miejsce w Jarmarku matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 22

Agata Rycombel – II miejsce w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Krystian Skarbież – III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Energia – oszczędzam i uczę oszczędzać”

Drużyna – III miejsce w X edycji Międzyszkolnego konkursu wiedzowo – zręcznościowego „Pomagajmy sobie wzajemnie”

Klasa IIIa – III miejsce w zawodach lekkoatletycznych klas trzecich w Dzielnicowych igrzyskach Szkół Podstawowych Wrocław - Fabryczna

Sara Szajdzińska – nagroda w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Agata Paździor – nagroda w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Katarzyna Cicha – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Krystian Gajda – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Aleksandra Szot – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Kaja Zawiska – nagroda w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Agnieszka Pawłowicz – wyróżnienie w międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym Wiedzy o Karkonoskim Parku Narodowym

Klaudia Korcz – wyróżnienie w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Ania Litwinowicz – wyróżnienie w V edycji akcji „Święto na plakacie”

Maciej Bator – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Świat zamknięty w tulipanie”

Michał Frankowicz – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „Młodzi ekolodzy – nadzieją na czystość Ziemi”

Maciej Bator – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „Młodzi ekolodzy – nadzieją na czystość Ziemi”

Kaja Zawiska – wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Dominika Bonczar – wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Kamila Sieniewicz  – wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pisanki, kraszanki...”

Patryk Gumowski – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Kamila Sieniewicz – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Kaja Zawiska – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Julia Poschlod – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Sebastian Karasiuk – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Agnieszka Pawłowicz – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Dominika Gruber – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Julia Wojciechowska – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Monika Gorzynik – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”

Aleksandra Kałuża – wyróżnienie w X Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy”