• Konkursy międzyszkolne

          • KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

          • 2019/2020

            II edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno- Technicznego Coś z niczego pod patronatem p.Ewy Monastyrskiej

            1 miejsce: AMELIA NOWEK kl. 1, kategoria - uczniowie klas I-III
            Wyróżnienie: KSENIA ATRAMONOVA kl. 2, kategoria - uczniowie klas I-III
            Wyróżnienie: STANISŁAW KOZUBEK kl. 1, kategoria - uczniowie klas I-III
            1 miejsce: KRZYSZTOF KOZIOŁ kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
            3 miejsce: KAROLINA KAŹMIERCZYK kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
            Wyróżnienie: JULIA KACZMARSKA kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
            Wyróżnienie: MARLENA SOCHACKA kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
            Wyróżnienie: GABRYSIA PYCZEK- NEUMAN kl. 5, kategoria - uczniowie klas IV-VIII

            Organizatorzy: Daria Ziemba, Grzegorz Pfeiffer

            III edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno- Literackiego Okładka ulubionej książki pod patronatem p.Ewy Monastyrskiej

            3 miejsce: HANNA KURZYK kl. 3, kategoria - uczniowie klas I-III
            Wyróżnienie:JULIA IWASYSZYN kl. 2, kategoria - uczniowie klas I-III
            Wyróżnienie: KATARZYNA SKULIMOWSKA kl. 7, kategoria - uczniowie klas IV-VIII

            Organizatorzy: Daria Ziemba, Grzegorz Pfeiffer

             

             

            NAZWA KONKURSU

            NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY UCZNIÓW

                    UCZESTNICY

            LAUREACI

            Piłka nożna 4-6

             

            Mateusz Piętak

            Uczniowie 4-6

             

            Piłka nożna 7-8

            Ludmiła Rzempołuch

            Uczniowie 7-8

             

            Tenis Stołowy

            Dawid Gruchot

            Uczniowie 4-8

             

            Boule

            Krystyna Bugaj

            Uczniowie 4-8

             

            Koszykówka dziewcząt 7-8

            Mieszko Kędziora/ Dawid Gruchot

            Uczniowie 7-8

            Finał strefy zachodniej

            Siatkówka dziewcząt 4-6

            Ludmiła Rzempołuch

            Uczniowie 4-6

             

            Kręgle

            Krystyna Bugaj

            Uczniowie 4-8

             

            Siatkówka chłopców 4-6

            Ludmiła Rzempołuch

            Uczniowie 4-6

             

            Jesienny Konkurs Matematyczny Międzynarodowej Szkoły Matematyki 2+2 pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

             

            1. Władyka

            Hanna Nalepa, Michał Kuczyc, Karolina Cieśla

             

            XX Miejski Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”

            1. Władyka

            Hanna Markowska, Maja Wiluszyńska

             

            Zdolny Ślązaczek z historii

            Renata Kaseja

            Uczniowie kl. 7 i 8 (17 osób)

             

            Międzyszkolny Konkurs Techniczno – Plastyczny – Kredka

            Paulina Klauzińska

            Oliwia Pasieczna

            Julita Czajkowska

            Michał Stolaryk

            Oliwia Pasieczna – 1 miejsce, Julita Czajkowska oraz Michał Stolaryk – 3 miejsce

             

            Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny dla klas 2 SP

            Paulina Klauzińska

            Uczniowie klasy 2d

             

            Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lekturze pt. „Pięciopsiaczki”dla uczniów klas 2 SP

            Paulina Klauzińska

            Miłosz Nalepa

            Zuzanna Pyrgał

             

            X Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Małemu” organizowany przez Centrum Kreatywności Talent pod patronatem dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia

            Grzegorz Pfeiffer

            Chór szkolny

            II miejsce

            Konkurs Pięknego Czytania zorganizowany przez SP 82 we Wrocławiu

            M. Idzikowska

            Uczniowie klas 1-4

            Wyróżnienie E. Pieścik 3d

            zDolny Ślązak BIOLOGIA

            Małgorzata Janikula

            Uczniowie klas 7-8

             

            IX Wrocławski Międzyszkolny Konkurs z języków obcych „Język i Obraz”

             

            Marta Olszewska         ( język niemiecki)         Elżbieta Rajchel      

             ( język angielski)

             

            Jagoda Sobczak z 8c

            Zuzanna Skoczyńska z 8c   

                Anna Turowicz

                Wiktor Koziewicz

             

            Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny

            Katarzyna Brzezińska-Wołoszyn

            K. Michałowska, P. Michałowska, H. Jaszkowski, K. Pilecka, G. Barteczka, N. Dudek, K. Artamanova, L. Kanaś,

            2 miejsce: Kornelia Pilecka, wyróżnienie: Hanna Jaszkowski

            międzyszkolnym konkurs: „Mole książkowe”

            Katarzyna Brzezińska- Wołoszyn

            G. Barteczka, K. Rybarski, T. Flisiński,

             

            Konkurs kaligraficzny

            Iwona Kosowska

            Wiktoria Popińsk1, Aleksandra Jędrzejewska, Milena Radojewska,

             

            XIII edycja międzyszkolnego konkursu plastyczno-językowego „Christmas Collage”

            Zys Eliza

            Dudek King – 2 g

            Jędrzej Turowicz-  1e

             

            „My First Pictionary” dla klas I-III,
            w Szkole Podstawowej nr 96 im. Leonida Teligi

             

            Zys Eliza

             

            Agata Jaremczak
            Alicja Janicka 1f
            Alicja Kiełbasa 1h
            Daniela Pawlak- Alvarez 1h
            Jędrzej Turowicz 1e.

             

            Agata Jaremczak II miejsce

             

            Wyróżnienia:
            Alicja Janicka 1f
            Alicja Kiełbasa 1h
            Daniela Pawlak- Alvarez 1h
            Jędrzej Turowicz 1e.

             

            Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny,

            Organizator - nauczycielki z SP 22

            Beata Szmidt

            Maja Gorzkiewicz,

            Liliana Pierzchała,

            Jakub Sulich,

            Antoni Wujek

             

            XX Miejski Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”.

            Beata Szmidt

            Alicja Chabior

            Franciszek Dończyk

            Maja Gorzkiewicz

            Szymon Majchrzak

            Bartosz Polaczek

            Jakub Sulich

            Adam Synowiec

            Aleksandra Szymczuk

             

             

            Miejskie biegi przełajowe.

            City Trail Junior - edycja jest w trakcie
            organizator: Piotr Książkiewicz i Nationale - Nederlanden.

            Magdalena Kwiecień

            Jan Laskowski

            Adam Synowiec

             

            „Dinozaury”

            Patrycja Babik

            Anna Leszczyszyn i Hanna Kurzyk

            Ewa Leszczyszyn i Hanna Fałat

            Wojciech Sobota i Artur Mądro

            Justyna Lipczewska

            Brak rozstrzygnięcia konkursu

            „Bezpieczni podczas ferii”

            Monika Liberska

            Sandra Surga

            Iwasyszyn Julia

            Bąk Ewa

            Brak rozstrzygnięcia konkursu

            „Dinozaury”

            Monika Liberska

            Sandra Surga

            Zaniewski Wiktor

            Chika Anna

            Świdziński Franciszek

            Brak rozstrzygnięcia konkursu

            Okładka ulubionej książki”

            Monika Liberska

            Sandra Surga

            Iwasyszyn Julia

            Iwasyszyn Julia - wyróżnienie

            Konkurs na okładkę ulubionej książki

            M. Rusiecka

            A. Jakubiak 6c, M. Sochacka 6c, J. Kaczmarska 6c, O. Binkowska 8c, E. Pluta 8c, N. Pawłowska 8c

             

            Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczny krasnal w szkole”

            Organizator: Zespół Szkół nr 12 we Wrocławiu

            Beata Szmidt

            Uczniowie kl.2i:

            Aleksandra Franczyk

            Maja Gorzkiewicz 

            Amelia Kramarz 

            Adam Synowiec

            Aleksandra Szymczuk

             

             

            Okładka ulubionej książki

            Karolina Andrzejuk – Woźniak

            Antonina Płóciennik

             

            Coś z niczego

            Karolina Andrzejuk - Woźniak

            Stanisław Kozubek

            Stanisław Kozubek

            Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Dinozaury” – SP 20 im. Orła Białego we Wrocławiu

            Małgorzata Bartosik-Żak

            Maciej Pietrowski 3a

            Julia Michalska 3a

            nierozstrzygnięty