• Konkursy ogólnopolskie

          • 2020/2021

          • DOKŁADNA NAZWA KONKURSU I ORGANIZATOR

            ZASIĘG

            UCZESTNICY

            LAUREACI

            Świetlik

            ogólnoploski

            Wiktor Froń, Jeremi Dec

            wyróżnienie

            Alfik

            ogólnopolski

            Aleksandra Jędrzejewska, Bartłomiej Sławęcki, Wiktor Froń Jeremi Dec,Kamil Kampczyk

             

            Synapsik

            ogólnopolski

            Wiktor Froń, Weronika Rokicka

            Wiktor Froń - Laureat

            Synapsik

            ogólnopolski

            Gabriela Barteczka, Tymon Barnaś

             

            konkurs przyrodniczy "Świetlik"

            ogólnopolski

            Anna Hołub, Wojtek Jakubowski, Milena Kozłowska Adam Sosnowski, Maja Wodnik

            Milena Kozłowska - wyóżnienie

            Synapsik

            ogólnopolski

            Julia Boroch, Anna Hołub, Alicja Hulok, Błażej Idziak, Wojtek Jakubowski, Marcelina Kosiorek, Milena Kozłowska, Olga Kozłowska, Kacper Kuczma, Adam Sosnowski

            brak

            Nie marnujmy chwil

            ogólnopolski

            klasa 2d i klasa 2g

            wyróżnienie

            LEON; CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI

            ogólnopolski

            Marta Basiak, Liwia Leszczyńska, Oliwer Krzyżanowski, Liliana Kamysz, Lena Zych, Alicja Janicka, Agata Jeremczak, Pola Waliszewska, Tymon Chodała, Oliwia Bliger, Ala Gala, Jakub Klimowski, Luiza Zabłocka, Iga Fatyga, Nina Gala, Jadzia Hałaczkiewicz, Mikołaj Kubiak, Kornelia Marczak, Iga Krzyżanowska, Pola Bonter, Jędrzej Turowicz, Adrian Starczała, Krzysztof Sożyński, Nina Dąbrowska, Maria Maciejewska, Zuzanna Pospieszyńska

             

            Literacki Konkurs "Jak zdobyć Nagrodę Nobla"

            etap ogólnopolski

            H. Jachacz, M. Amałowicz, Z. Wołczyńska, Z. Szymańska, M. Zatajska, N. Zagajewska, U. Oleksy

             

            Ogólnopolski Przedmiotowy Konkurs Synapsik Men dla klas 3

            Ogólnopolski

            kl.3i Synowiec A., Pieczatka M., Raczyńska N., Franczyk A., Szymczuk A., Pokidawa M., Sulich J., Majchrzak Sz., Laskowski J.

             

            Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik

            Ogólnopolski

            Majchrzak Sz., Dończyk F., Wujek A.

             

            Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik

            Ogólnopolski

            Iga Fatyga

             

            Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik" (konkurs przeniesiony z marca na wrzesień ze względu na wiosenne nauczanie zdalne)

            ogólnopolski

            38 uczniów z klas 1-3

            Magdalena Wójtowicz - nagroda główna, Wiktor Froń - wyróżnienie, Milena Kozłowska - wyróżnienie, Jakub Ptak - wyróżnienie, Mikołaj Jackowski - wyróżnienie, Emilia Pieścik - wyróżnienie, Julia Starosta - wyróżnienie

            Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Synapsik Men dla klas 3

            ogólnopolski

            28 uczniów z klas 3

            Laureat Wiktor Froń z kl.3h