• Konkursy szkolne

          • 2020/2021

          • DOKŁADNA NAZWA KONKURSU I ORGANIZATOR

            ZASIĘG

            UCZESTNICY

            LAUREACI

            Bądźmy EKO dla Wrocławia

            Wrocław

            Tymon Leśniara, Igor Kierczak, Nina Scholz, Pola Kwaśnik

             

            Bądźmy EKO dla Wrocławia

            Wrocław

            Filip Kujawa, Maciej Śmiałek, Iga Kontowska,Blanka Hnatyszyn, Alicja Opszalska, Bartosz Mazur,Maciej Idziak, Martyna Oracz,

            Jeremi Dec miejsce 3

            Bądżmy EKO dla WROCŁAWIA

            Wrocław

            Ewa Bak, Liwia Kobza, Marszałek Zuzia, Natalia MiedzińskA,Borys Olkiewicz, Julia Pankiewicz,Maja Pisarczuk, Świdkiewicz Szymon,Mikołaj Wielgosz,Zaniewski Wiktor

             

            plastyczny"ozdoba choinkowa"

            szkolny

            Julia Pankiewicz

             

            Bądźmy Eko dla Wrocławia

            Wrocław

            Symonowicz Malwina, Alicja Kiełbasa

             

            XVI Olimpiada Matematyczna Juniorów (OMJ)

            eliminacje szkolne

             

             

            Internetowy Konkurs Matematycnzo Logiczny Arcymistrz mnożenia (organizator M. Grabowski)

            eliminacje szkolne

            Raczyński Przemysław, Jęrasik Kamil, Pietrowski Maciej, Michalska Julia, Miara Patryk, Zienkiewicz Adam, Nowak Weronika, Turowicz Anna, Burzyńska Oliwia, Szlósarczyk Milena, Borys Oliwia, Michalec Jakub, Kowalski Michał, Damczyk Wiktoria, Idziak Jędrzej

             

            Dolnośląski Konkurs Matematyczny zDolny Ślązak

            etap szkolny

            Czaprowicz Natasza, Pokidau Roman,Szymonowicz Mikolaj, Sienkiewicz Maciej, Nowak Weronika, Spychała Julia, Szymańska Zofia, Łosek Dominika, Krobicki Jakub, Wojtyczka Tymoteusz, Myślin Barbara, Owsianik Mateusz, Ratajczak Eryk, Potoczny Aleksandra, Potocki Konstanty, Pokidau Yaraslau, Sielecka Natalia, Dragunowicz Nadia, Nałęcz - Wąsowski Przemysław, Raczyński Michał, Pestka Stanisław, Mielniczek Kinga

             

            Dolnośląski Konkurs Języka Polskiego zDolny Ślązak

            etap szkolny

            M.Amałowicz, N.Barnaś, A. Jabłońska,W. Kaletyńska, J.Kaczmarska, A. Kmiecik, P. KontnikN.Lewera,N. Łakomy, K. Mielniczek, M..Madej, Mielniczek, B. Myślin, M.Pachla, H. Pacia, W. Paradowsk, S. Pestka, J. Pokidau, R. Pokidau, K. Potocki, A. Pruszkowska, B. Serafin, N. Sielecka,K. Skolimowska, A. Stasiak. L. Walczak, H. Żudek

             

            XVI Dolnośląski KOnkurs Literacki o Laur Złotego Pióra Liceum Saleziańskie, Zespół Szkól Saleziańskich Don Bosco, Gość Niedzielny

            etap szkolny, etap wojewódzki

            M.Amałowicz, S. Wołczyński

            3 miejsce M.Amałowicz LAURETAKA

            Literacki Konkurs "Jak zdobyć Nagrodę Nobla"

            etap szkolny

            N. Jabłonka, Sz. Gryciuk, H. Jachacz, M. Szlósarczyk, Z.Szymańska, Z. Wołczyńska, N. Zagajewska, M. Zatajska, M. Amałowicz, L. Białek, A. Cencora, O. Janusz, P. Janusz, O. Kaźmierczak, O. Koziewicz, A. Marut, M. Śliwka, H. Żydek, J. Wolański, J. Michalska, G. Nowakowski

             

            Przygody Mikołajka

            etap klasowy

            klasa 4a, 4d

             

            Konkurs na postacie Trzech Króli (3D)

            szkolny

            klasy 1-8

             

            Konkurs na ozdobę choinkową i bożonarodzeniową

            szkolny

            klasy 1-3

            I miejsce: Iga Myślin 1h

            II miejsce: Klaudia Opałka 2e

            III miejsce: Jan Laskowski 3i

            III Dolnośląski Konkurs Plastyczno – Literacki

            międzyszkolny

            klasa 2e

            brak

            " Więcej Nas łączy niż dzieli”.

            Międzyszkolny Konkurs Językowy Lapbook - My favourite book Organizator ZSP nr 16 we Wrocławiu

            miasto Wrocław

            Zuzanna Krzyżanowska 4d, Oskar Jaremczak 5b

            Oskar Jaremczak I miejsce w kategorii klas V

            Eko-konkurs

            szkolny

            Amelia Nowek

             

            Konkurs plastyczny "Portrety emocji". Organizator - świetlica szkolna w SP nr 75 we Wrocławiu.

            miasto Wrocław

            Iga Krzyżanowska 2a

            Brak

            "Portrety emocji"

            międzyszkolny

            Wiktor Zaniewski

             

            Konkurs na kartkę świąteczną w języku obcym

            szkolny

            Dawid Junik, Gabriela Dąbrowska, Gabriela Górka, Honorata Smolińska, Karina Dojwa, Kinga Mielniczek, Lidia Kozina, Miron Kozina, Natalia Nałęcz, Pola Przysada, Dominika Ryczek, Emilia Zarzycka, Oskar Jaremczak, Artem Hotsaliuk, Karolina Pawlik, Katarzyna Skulimowska, Marlena Sochacka, Ola Jabłońska, Wiktoria Jasińska, Julia Kaczmarska, Maja Popielarczyk

            Oskar Jaremczak, Lidia Kozina, Dawid Junik, Dominika Ryczek, Katarzyna Skulimowska, Maja Popielarczyk

            Konkurs na prezentację multimedialną ‘Christmas time in foreign countries’ .

            szkolny

            Marlena Sochacka, Roman Pokidau, Maja Madej, Urszula Oleksy, Iga Jarosz, Natalia Nałęcz, Aniela Jakubiak, Zuzanna Krzyżanowska, Pola Przysada

            Roman Pokidau, Maja Madej, Urszula Oleksy, Natalia Nałęcz, Iga Jarosz, Aniela Jakubiak

            Szkolny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka świąteczna" dla grup "0" z przedszkoli

            szkolny

            Przedszkole nr 20, Przedszkole nr 62

            1 miejsce Przedszkole nr 20 grupa Misie 2 miejsce Przedszkole nr 62 Wyróżnienie: Przedszkole nr 20 grupa Kotki

            zDolny Ślązak z geografii

            szkolny

            Rychliński Jakub, Adamus Stanisław, Kowalska Antonina, Pokidau Jaraslau, Starzyński Beniamin, Kowalski Szymon, Pestka Stanisław, Sielecka Natalia, Ryczek Dominika, Mielniczek Kinga, Jabłońska Aleksandra, Szewczyk Livia, Popielarczyk Maja, Jędrychowski Mateusz , Pokidau Raman , Myślin Barbara, Beno Oskar , Pokora Amelia , Stępiński Hubert, Sienkiewicz Maciej, Kniaź Julian

             

            zDolny Ślązak z biologii

            szkolny

            zgłoszeni uczniowie klas 6-8

            Mikołaj Domański 8c

            Olimpiada Matematyczna Juniorów (pierwszego stopnia)

            szkolny

            Kinga Mielniczek, Pola Przysada, Natalia Nałęcz-Wąsowska, Przemysław Nałęcz-Wąsowski, Katarzyna Skulimowska, Filip Kniaź, Jaroslau Pokidau, Michał Raczyński, Jakub Krobicki, Stanisław Pestka, Aleksandra Potoczny, Barbara Myślin, Tymoteusz Wojnarowicz

            Jaroslau Pokidau 8A

            Klasowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza choinka świateczna"

            klasowy

            cała klasa 3i

            Laureatami zostali: 1 miejsce – Natan Rzepka; 2 miejsce – Wiktoria Smejko-Górnicka ex aequo Jakub Sulich; 3 miejsce – Natalia Raczyńska ex aequo Jan Laskowski; Wyróżnieni: Liliana Pierzchała, Aleksander Pypka, Marharyta Pokidava

            Klasowy Konkurs Plastyczny "Jem owoce i warzywa" - w ramach Ogólnopolskiego Projektu "Zdrowo jem, więcej wiem"

            klasowy

            cała klasa 3i

            Laureatka najlepszej pracy: Marharyta Pokidava

            Klasowy Konkurs "Reklama zdrowych słodyczy" w ramach Ogólnopolskiego Projektu "Zdrowo jem, więcej wiem"

            klasowy

            cała klasa 3i - grupy

            Zwycięzcy: Bartosz Polaczek, Natalia Ligner, Aleksandra Franczyk, Szymon Majchrzak

            plastyczny "Ozdoba Choinkowa"

            szkolny

            Gabriela Barteczka, Mateusz Jaworski, Tymon Barnaś

             

            zDolny Ślazak z języka angielskiego

            szkolny

            Marysia Rabiega, Antonina Kowalska, Nadia Dragunowicz, Natalia Sielecka, Andrzej Zoga, Jaroslau Pokidau, Kajetan Grzybowski, Stanisław Adamus, Jakub Rychliński, Beniamin Starzyński, Jędrzej Nęcki, Stanisław Wołczyński

            Jakub Rychliński

            zDolny Ślązak z języka angielskiego

            szkolny

            4 osoby 7a, 20 osób 8c, 4 osoby 6e, 5 osób 6d

            Agata Pruszkowska

            zDolny Ślązak z historii

            szkolny

            7 osób z kl. 7c, 9 osób z kl. 8a, 4 osoby z kl. 8b, 4 osoby z kl. 8c

             

            Konkurs przyrodniczy 4 ŻYWIOŁY- przygotowany przez nauczycieli zespołu przyrodniczego

            szkolny

            zgłoszeni uczniowie klas 4-8

            oczekiwanie na wyniki

            Konkurs na kartkę świąteczną w języku obcym

            szkolny

            Dawid Junik, Gabriela Dąbrowska, Gabriela Górka, Honorata Smolińska, Karina Dojwa, Kinga Mielniczek, Lidia Kozina, Miron Kozina, Natalia Nałęcz, Pola Przysada, Dominika Ryczek, Emilia Zarzycka, Oskar Jaremczak, Artem Hotsaliuk, Karolina Pawlik, Katarzyna Skulimowska, Marlena Sochacka, Ola Jabłońska, Wiktoria Jasińska, Julia Kaczmarska, Maja Popielarczyk

            Oskar Jaremczak, Lidia Kozina, Dawid Junik, Dominika Ryczek, Katarzyna Skulimowska, Maja Popielarczyk

            Konkurs na prezentację multimedialną w języku obcym

            szkolny

            Marlena Sochacka, Roman Pokidau, Maja Madej, Urszula Oleksy, Iga Jarosz, Natalia Nałęcz, Aniela Jakubiak, Zuzanna Krzyżanowska, Pola Przysada

            Roman Pokidau, Maja Madej, Urszula Oleksy, Natalia Nałęcz, Iga Jarosz, Aniela Jakubiak