• Aktualności

      • PRÓBNA EWAKUACJA

      • W dniu dzisiejszym (30.09.2020 r.) w naszym Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyła się próbna ewakuacja. Ćwiczenia praktyczne miały na celu sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji z budynku.

       Punktualnie o godz.: 10:00 słyszalny był sygnał alarmowy nakazujący opuszczenie budynku. Ewakuacja przebiegła w sposób zorganizowany i sprawny. Nauczyciele wraz z dziećmi udali się na miejsce zbiórki, gdzie zdali meldunek kierującemu ewakuacją Dyrektorowi. Po zebraniu raportów od wszystkich nauczycieli i pracowników, Dyrektor szkoły odwołał alarm i wszyscy wrócili do szkoły.

       Wszystkim serdecznie dziękujemy.

      • Bałagan w encyklopedii internetowej czyli MegaMisja

      • Dzień pełen wyzwań i nowości. Pierwsze wyzwanie MegaMisji dla Sieciaków, wywołało wiele pozytywnych emocji. Pokazało jak jeszcze wiele musimy się nauczyć aby dojść do perfekcji i się zgrać. Dzieciaki z entuzjazmem podchodziły do każdego zdania. Skupiały się na każdym najmniejszym szczególe...aż zabrakło czasu :) Dzisiejsze zajęcia połączyły wszechstronną wiedzę dzieci z wielu dziedzin. Liczymy że kolejne wyzwania będą tak owocne jak dzisiejsze.

       wychowawczyni Sandra Surga

      •  Konkurs fotograficzny Wakacyjna chmurka    w  kl.3a

      •  

       I miejsce – Dagmara Dziedzic

       II miejsce – Jakub Tomczuk

       III miejsce Bruno Parulski

        

       Uczniowie kl 3a podczas wakacji fotografowali chmury i chmurki, a szczególnie te, które zachwyciły ich ciekawą formą , kształtem i kolorem. 

        

       Wszystkie fotografie ukazują przelotne piękno form zmieniające się nad naszymi głowami i są miłym wspomnieniem wakacyjnych chwil. Niech te zdjęcia będą inspiracją do zwrócenia uwagi na piękno otaczającego nas świata.