• Ferie 2021 we Wrocławiu online

• Nadchodzące ferie zimowe w całym kraju odbędą się w jednym terminie.

Przerwa zimowa rozpocznie się 4 stycznia 2021 roku, a zakończy 17 stycznia.

Miasto we współpracy z różnymi jednostkami, przygotowało dla wrocławskich uczniów m.in. propozycję zajęć online.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie https://www.wroclaw.pl/portal/ferie-w-miesci-online

• ŻYCZENIA

• Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję

na Nowy Rok, żeby był lepszy niż ten, który właśnie przemija wszystkim uczniom i ich rodzinom

życzy

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego

Jarosław Wojna

wraz z

Gronem Pedagogicznym.

• Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza bombka świąteczna”

• Miło mi przedstawić zwycięzców😊

1 miejsce – Przedszkole nr 20 – grupa Misie

2 miejsce - Przedszkole Nr 62 „Stumilowy Las” gr.3

Wyróżnienie Przedszkole nr 20 – grupa Kotki

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po feriach😊

Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom i ich opiekunom za udział w konkursie i zaangażowanie.

Życzę udanych Świąt Bożego Narodzenia
              oraz szczęśliwego Nowego Roku😊
              Organizator konkursu Beata Szmidt

• Klasowy Konkurs Plastyczny 3i

• W klasie 3i odbył się Klasowy Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza choinka świąteczna”. Wszystkie prace były wykonane pomysłowo, w różnej technice. Po długich obradach jury wyłoniono zwycięzców.

Laureatami zostali:

1 miejsce – Natan Rzepka

2 miejsce – Wiktoria Smejko-Górnicka ex aequo Jakub Sulich

3 miejsce – Natalia Raczyńska ex aequo Jan Laskowski

Wyróżnieni: Liliana Pierzchała, Aleksander Pypka, Marharyta Pokidava

Wszystkim uczniom dziękuję za pomysłowe prace i zaangażowanie.

Z życzeniami zdrowych i Świąt Bożego Narodzenia
              Wychowawca kl.3i Beata Szmidt

• Nowości w bibliotece

• Drodzy Uczniowie!

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich miłośników czytania. Mamy dużo nowości i bestsellerów, każdy z Was powinien znaleźć coś ciekawego. Przed nami długi czas odpoczynku mamy nadzieję, że spędzicie go także z interesującymi książkami. Przypominamy, że można je zamawiać poprzez Librus.

Małgorzata Idzikowska
              Małgorzata Benuszak

• Poradnik ,,Bezpieczne ferie”

• W związku z sytuacją pandemiczną i zwiększającym się z tego powodu czasem spędzanym przez dzieci przed urządzeniami multimedialnymi i w Internecie przygotowałam dla Państwa kilka istotnych informacji. Dotyczą tego jak zwiększyć bezpieczeństwo w sieci oraz jak korzystać z urządzeń elektronicznych w sposób mniej szkodliwy dla zdrowia. Link do poradnika:

Zachęcam do zapoznania się z przygotowanymi materiałami.

Iwona Rzeźnikiewicz

• Głosowanie na ozdoby choinkowe!

• Drodzy uczniowie zachęcamy Was do oddawania głosów na ozdoby choinkowe, których zdjęcia są zamieszczone niżej.

Przypominamy zasady:

1. W terminie od 14.12. do 18.12.2020 r. możecie głosować na wybrane ozdoby.                Nie można oddawać głosu na swoją pracę!
              2. Każdy może zagłosować na 3 wybrane przez siebie ozdoby przyznając im: 1 pkt, 2 pkt                      i 3 pkt.
              3. Przyznane punkty należy wysłać w wiadomości dziennikiem Librus do Pani Karoliny Andrzejuk – Woźniak.
              4. Wraz z punktami, należy podać numery trzech prac, na które oddaje się głosy, na przykład: Praca nr 1 – 1 punkt, Praca numer 4 – 2 punkty, Praca numer 7 – 3 punkty.

Organizatorzy:

Karolina Andrzejuk – Woźniak

Monika Grzeszczuk

Agnieszka Wojciechowicz

• ZOO on-line

• Mimo ograniczeń zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie. Chcieliśmy bardzo udać się do ZOO na zajęcia o zwierzętach i spotkać się, ale nie możemy wiec się zobaczyliśmy na zajęciach on-linę. W dniu 20 listopada połączyliśmy się z p. Monika pracownikiem ZOO która zajmuje się      małpami. Przybliżyła nam ich zwyczaje i nasze podobieństwa. Było bardzo ciekawie. Na podsumowanie narysowaliśmy kilka bohaterów naszego spotkania. Pozdrawiamy i polecamy klasa 3 B.

Anna Bruzi

• Konkurs

• Drodzy Uczniowie klas 1 - 3!

Zachęcamy Was do udziału w konkursie na ozdobę bożonarodzeniową lub choinkową.

Zasady:
              1. W terminie od 7.12. do 12.12.2020 r. należy wykonać samodzielnie ozdobę choinkową lub bożonarodzeniową dowolną techniką.

2. Zdjęcie pracy konkursowej należy przesłać do 12 grudnia na adres: ozdobychoinkowesp22@gmail.com
              3. Wysyłając zdjęcie pracy należy podać Imię, nazwisko i klasę autora ozdoby.
              4.
              Fotografie wykonanej ozdoby wraz z jej numerem konkursowym zostaną umieszczone na stronie szkoły w poniedziałek 14 grudnia.
              5. W terminie od 14.12. do 18.12.2020 r. uczniowie mogą głosować na wybrane ozdoby. Nie można oddawać głosu na swoją pracę!
              6. Każdy uczeń może zagłosować na 3 wybrane przez siebie pracę przyznając im: 1 pkt, 2 pkt i 3 pkt.
              7. Przyznane punkty należy wysłać w wiadomości dziennikiem Librus do Pani Karoliny Andrzejuk – Woźniak. Wraz z punktami, należy podać numery trzech prac, na które oddaje się głosy, na przykład: Praca nr 1 – 1 punkt, Praca numer 4 – 2 punkty,                            Praca numer 7 – 3 punkty.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2021r. Autorom ozdób, które otrzymają najwięcej punktów zostaną przyznane odpowiednio: pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce. Nagrody zostaną wręczone w styczniu 2021r.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby konkursu [Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., (tekst jednolity: Dz.U. Nr 101 z 2002r., poz. 926, ze zm.)].

Czekamy na zdjęcia Waszych ozdób :)

Organizatorzy:
              Karolina Andrzejuk - Woźniak