• Aktualności

            • Rozpoczęcie II semestru w SP22

            • Drodzy uczniowie w poniedziałek 01.02.2021 rozpoczynamy II semestr.

              Obowiazuje NOWY PLAN LEKCJI. Szczegóły w dzienniku elektronicznym LIBRUS.

              Uczniowie klas 1 i 2 mają zmienione zmiany.

            • ZEBRANIA Z RODZICAMI

            • Szanowni Rodzice, przypominamy, że zebrania

              z wychowawcami klas, odbędą się na platformie edukacyjnej TEAMS.

              Klasy I-III środa 03.02.21 godz.17.30

              klasy IV- VIII czwartek 04.02.21 godz. 18.00

          • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU z języka angielskiego i niemieckiego
            • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU z języka angielskiego i niemieckiego

            • Drodzy uczniowie!
              Chciałybyśmy bardzo podziękować wam za liczny udział w konkursach na kartkę świąteczną w języku obcym oraz na prezentację multimedialną dotyczącą tradycji świątecznych w krajach anglo- i niemieckojęzycznych.
              Otrzymałyśmy wiele pięknych prac, więc wyłonienie zwycięzców nie było takie proste.
              Poniżej przedstawiamy wyniki. Wręczenie nagród odbędzie się po powrocie do szkoły.

              Koordynatorki konkursu:

              Paulina Włodarczyk (j.ang)
              Elżbieta Rajchel (j.ang
              Marta Olszewska (j.niem)

              Konkurs na kartkę świąteczną: język angielski:

              • I miejsce: Oskar Jaremczak 5b
              • II miejsce: Lidia Kozina 6c
              • III miejsce: Dawid Junik, 8a

              Konkurs na kartkę świąteczną: język niemiecki:

              • I miejsce: Dominika Ryczek 8c
              • II miejsce: Katarzyna Skulimowska 8a
              • III miejsce: Maja Popielarczyk 8c

              Konkurs na prezentację multimedialną: język angielski:

              • I miejsce: Roman Pokidau 6D
              • II miejsce: Maja Madej 8C
              • III miejsce: Urszula Oleksy 6D

              Konkurs na prezentację multimedialną: język niemiecki:

              • I miejsce: Natalia Nałęcz-Wąsowska 8C
              • II miejsce: Iga Jarosz 7C
              • III miejsce: Aniela Jakubiak 7C

              Wszystkim osobom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

            • Fundacja dla dzieci i dorosłych z autyzmem

            • Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałem, który opracowała:

               

              Broszura zawiera informacje dotyczące funkcjonowania osób z ASD, od wczesnego dzieciństwa po dorosłość. Wskazuje ograniczenia związane z występowaniem zaburzeń ze spektrum autyzmu, ale także mocne strony osób z zespołem Aspergera. Wystarczy kliknąć na link

              https://synapsis.org.pl/wp-content/uploads/2020/12/Broszura-informacyjna-SPEKTRUM-AUTYZMU.-Podobni-rozni.pdf

            • OBIADY SZKOLNE DLA KLAS 1-3

            • UWAGA!

              Z dniem 18.01.2021 wznawiamy wydawanie obiadów dla klas 1-3.
              Zasady odwoływania posiłków z tytułu nieobecności dziecka nadal odbywają się przez system iPrzedszkole.

            • Ogólnopolski konkurs Leon z języka angielskiego

            • Szanowni Państwo,

              Chciałabym serdecznie podziękować i pogratulować uczniom kl. II- III naszej szkoły, biorącym udział w Ogólnopolskim konkursie Leon z języka angielskiego  sesja jesień/zima – 2020. Poniżej przedstawiam klasyfikację.
              Nagrody i dyplomy zostaną wręczona dzieciom po feriach zimowych.

              Koordynator konkursu SP 22
              Eliza Zys

               

              JĘZYK ANGIELSKI
              Klasa II

              1. Oliwer Krzyżanowski  miejsce 7
              2. Liliana Kamysz miejsce 16
              3. Lena Zych  miejsce 18
              4. Alicja Janicka  miejsce 21
              5. Agata Jeremczuk miejsce 21
              6. Pola Waliszewska  miejsce 22
              7. Tymon Chodała  miejsce 25
              8. Liwia Leszczyńska  miejsce 27
              9. Oliwia Bliger  miejsce 28
              10. Ala Gala miejsce 30
              11. Jakub Klimowski miejsce 30
              12. Luiza Zabłocka miejsce 30
              13. Iga Fatyga  miejsce 31
              14. Nina Gala miejsce 31
              15. Jadzia Hałaczkiewicz miejsce 31
              16. Mikołaj Kubiak miejsce 31
              17. Kornelia Marczak  miejsce 31
              18. Iga Krzyżanowska  miejsce 33
              19. Marta Basiak miejsce 34
              20. Pola Bonter miejsce 34
              21. Jędrzej Turowicz miejsce 34
              22. Adrian Starczała  miejsce 36
              23. Krzysztof Sożyński  miejsce 39
              24. Nina Dąbrowska miejsce 40
               

              Klasa III

              1. Maria Maciejewska  miejsce 10
              2. Zuzanna Pospieszyńska miejsce 21.
               

              Raz jeszcze gratuluje sukcesów i zapraszamy do wspólnej realizacji kolejnych konkursów w naszej szkole.

              Pozdrawiam serdecznie
              Eliza Zys