• Zapraszamy na zajęcia Edukacyjnej Pracowni Tkackiej

•  Od  października rusza Edukacyjna Pracownia Tkacka. Zapraszamy na zajęcia w każdą środę w godzinach 15:30-17:15 do Świetlicy Czerwonej.

Anna Gemra

• PROJEKT BIO-CANEENS

• Sobota z Zielonym Wrocławiem – Park Zachodni

24.09.2022od 12:00  do 17:00

Wstęp wolny

Sobota z Zielonym Wrocławiem to największe eko-wydarzenie w naszym mieście. W jego trakcie mieszkańcy mogą wziąć udział w dziesiątkach ciekawych warsztatów, a także zdobyć wiedzę na temat, jak rozsądnie gospodarować swoim budżetem, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska.

Odbierz skrzydłokwiaty w zamian za elektroodpady. Weź udział w dziesiątkach zabaw i warsztatów. Poznaj ekologiczne miejskie projekty. Powalcz o nagrody główne – hulajnogę elektryczną i rower. To wszystko podczas Soboty z Zielonym Wrocławiem – największego ekopikniku w naszym mieście.

• Jesienny las

• W bieżącym tygodniu, podczas zajęć w Świetlicy Poziomkowej, uczniowie klas 2G i 2I wykonali makietę jesiennego lasu. Praca jest wyeksponowana przy wejściu głównym do szkoły.

Więcej zdjęć w galerii.

Jolanta Naorniakowska i Monika Liberska

• XXV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI

• "Liczy sie nauka"- to hasło tegorocznej jubileuszowej edycji festiwalu.

W naszej szkole odbedą się interaktywne pokazy wraz z wykładami i warsztatami

"Czy chleb brązowy jest zdrowy?" ,

" Umundurowanie i wyposażenie żołnieży piechoty we wrześniu 1939 roku- lekcja żywej historii",

"Proste obwody na splatanych drutach, czyli zabawy z elektrycznością.

• Wakacyjne wspomnienia

• Minęły wakacje, pozostały nam zdjęcia i wspomnienia. Uczniowie klas trzecich, podczas zajęć świetlicowych,  opowiedzieli o swoich wakacyjnych podróżach, ciekawych miejscach i przygodach.  Następnie wzięli udział w świetlicowym konkursie „Pocztówka z wakacji”. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Laureatom gratulujemy!!

Zdjęcia w galerii.

• Konkurs całoroczny matematyczno-informatyczny

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VI.
              Cele konkursu:
              • przypomnienie pojęć matematycznych
              • rozwijanie wiedzy matematycznej i informatycznej,
              • rozwijanie wyobraźni przestrzennej i myślenia logicznego,
              • doskonalenie umiejętności obsługi programów użytkowych,
              • aktywizacja uczniów w środowisku szkolnym
            • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

•          Pierwszego września cała społeczność szkolna wzięła udział w Uroczystym Rozpoczęciu Roku Szkolnego 2022/2023. Był to szczególny dzień zwłaszcza dla pierwszoklasistów i czwartoklasistów. Inauguracja dla tych klas odbyła się w sali gimnastycznej i była bardzo uroczysta. Uczniowie pierwszych klas przeżywali swoje pierwsze chwile w szkole, zaś czwartoklasiści wkraczali w nowy etap edukacji. Pozostali uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Pierwszy dzień szkoły przebiegał w radosnej atmosferze i mamy nadzieję, że ta radość będzie nam towarzyszyć cały rok.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, owocnej pracy, zapału do nauki, samych szóstek, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!

• OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

• UWAGA!

OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ BĘDĄ WYDAWANE od 12.09.2022r.
              KWOTA ZA 1 DZIEŃ OBIADOWY WYNOSI 8,- ZŁ.

Informacje szczegółowe w sprawie obiadów u intendenta szkoły.