• Bezpieczna droga do szkoły klas II

• 1 października uczniowie klas drugich  wzięli udział w spotkaniu z  przedstawicielem Straży Miejskiej. Celem spotkania było przypomnienie numerów alarmowych oraz omówienie zachowania się w sytuacji zagrożenia życia. Strażnik Miejski wytłumaczył uczniom zasady bezpiecznego poruszanią się w drodze do szkoły. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się jak zachować się w sytuacjach gdy zagraża im niebezpieczeństwo. Oby więcej takich spotkań, które poprzez fajną, ciekawą zabawę uczą dzieci, jak należy zachować się wobec istniejących zagrożeń oraz co robić aby być bezpiecznym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w szkolnej galerii!

• PRÓBNA EWAKUACJA

• W dniu dzisiejszym (30.09.2020 r.) w naszym Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyła się próbna ewakuacja. Ćwiczenia praktyczne miały na celu sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji z budynku.

Punktualnie o godz.: 10:00 słyszalny był sygnał alarmowy nakazujący opuszczenie budynku. Ewakuacja przebiegła w sposób zorganizowany i sprawny. Nauczyciele wraz z dziećmi udali się na miejsce zbiórki, gdzie zdali meldunek kierującemu ewakuacją Dyrektorowi. Po zebraniu raportów od wszystkich nauczycieli i pracowników, Dyrektor szkoły odwołał alarm i wszyscy wrócili do szkoły.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

• Bałagan w encyklopedii internetowej czyli MegaMisja

• Dzień pełen wyzwań i nowości. Pierwsze wyzwanie MegaMisji dla Sieciaków, wywołało wiele pozytywnych emocji. Pokazało jak jeszcze wiele musimy się nauczyć aby dojść do perfekcji i się zgrać. Dzieciaki z entuzjazmem podchodziły do każdego zdania. Skupiały się na każdym najmniejszym szczególe...aż zabrakło czasu :) Dzisiejsze zajęcia połączyły wszechstronną wiedzę dzieci z wielu dziedzin. Liczymy że kolejne wyzwania będą tak owocne jak dzisiejsze.

wychowawczyni Sandra Surga

•  Konkurs fotograficzny Wakacyjna chmurka    w  kl.3a

I miejsce – Dagmara Dziedzic

II miejsce – Jakub Tomczuk

III miejsce Bruno Parulski

Uczniowie kl 3a podczas wakacji fotografowali chmury i chmurki, a szczególnie te, które zachwyciły ich ciekawą formą , kształtem i kolorem.

Wszystkie fotografie ukazują przelotne piękno form zmieniające się nad naszymi głowami i są miłym wspomnieniem wakacyjnych chwil. Niech te zdjęcia będą inspiracją do zwrócenia uwagi na piękno otaczającego nas świata.