KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

2019/2020

II edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno- Technicznego Coś z niczego pod patronatem p.Ewy Monastyrskiej

1 miejsce: AMELIA NOWEK kl. 1, kategoria - uczniowie klas I-III
Wyróżnienie: KSENIA ATRAMONOVA kl. 2, kategoria - uczniowie klas I-III
Wyróżnienie: STANISŁAW KOZUBEK kl. 1, kategoria - uczniowie klas I-III
1 miejsce: KRZYSZTOF KOZIOŁ kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
3 miejsce: KAROLINA KAŹMIERCZYK kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
Wyróżnienie: JULIA KACZMARSKA kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
Wyróżnienie: MARLENA SOCHACKA kl. 6, kategoria - uczniowie klas IV-VIII
Wyróżnienie: GABRYSIA PYCZEK- NEUMAN kl. 5, kategoria - uczniowie klas IV-VIII

Organizatorzy: Daria Ziemba, Grzegorz Pfeiffer

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno- Literackiego Okładka ulubionej książki pod patronatem p.Ewy Monastyrskiej

3 miejsce: HANNA KURZYK kl. 3, kategoria - uczniowie klas I-III
Wyróżnienie:JULIA IWASYSZYN kl. 2, kategoria - uczniowie klas I-III
Wyróżnienie: KATARZYNA SKULIMOWSKA kl. 7, kategoria - uczniowie klas IV-VIII

Organizatorzy: Daria Ziemba, Grzegorz Pfeiffer

 

 

NAZWA KONKURSU

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY UCZNIÓW

        UCZESTNICY

LAUREACI

Piłka nożna 4-6

 

Mateusz Piętak

Uczniowie 4-6

 

Piłka nożna 7-8

Ludmiła Rzempołuch

Uczniowie 7-8

 

Tenis Stołowy

Dawid Gruchot

Uczniowie 4-8

 

Boule

Krystyna Bugaj

Uczniowie 4-8

 

Koszykówka dziewcząt 7-8

Mieszko Kędziora/ Dawid Gruchot

Uczniowie 7-8

Finał strefy zachodniej

Siatkówka dziewcząt 4-6

Ludmiła Rzempołuch

Uczniowie 4-6

 

Kręgle

Krystyna Bugaj

Uczniowie 4-8

 

Siatkówka chłopców 4-6

Ludmiła Rzempołuch

Uczniowie 4-6

 

Jesienny Konkurs Matematyczny Międzynarodowej Szkoły Matematyki 2+2 pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

 

  1. Władyka

Hanna Nalepa, Michał Kuczyc, Karolina Cieśla

 

XX Miejski Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”

  1. Władyka

Hanna Markowska, Maja Wiluszyńska

 

Zdolny Ślązaczek z historii

Renata Kaseja

Uczniowie kl. 7 i 8 (17 osób)

 

Międzyszkolny Konkurs Techniczno – Plastyczny – Kredka

Paulina Klauzińska

Oliwia Pasieczna

Julita Czajkowska

Michał Stolaryk

Oliwia Pasieczna – 1 miejsce, Julita Czajkowska oraz Michał Stolaryk – 3 miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny dla klas 2 SP

Paulina Klauzińska

Uczniowie klasy 2d

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lekturze pt. „Pięciopsiaczki”dla uczniów klas 2 SP

Paulina Klauzińska

Miłosz Nalepa

Zuzanna Pyrgał

 

X Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Małemu” organizowany przez Centrum Kreatywności Talent pod patronatem dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia

Grzegorz Pfeiffer

Chór szkolny

II miejsce

Konkurs Pięknego Czytania zorganizowany przez SP 82 we Wrocławiu

M. Idzikowska

Uczniowie klas 1-4

Wyróżnienie E. Pieścik 3d

zDolny Ślązak BIOLOGIA

Małgorzata Janikula

Uczniowie klas 7-8

 

IX Wrocławski Międzyszkolny Konkurs z języków obcych „Język i Obraz”

 

Marta Olszewska         ( język niemiecki)         Elżbieta Rajchel      

 ( język angielski)

 

Jagoda Sobczak z 8c

Zuzanna Skoczyńska z 8c   

    Anna Turowicz

    Wiktor Koziewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny

Katarzyna Brzezińska-Wołoszyn

K. Michałowska, P. Michałowska, H. Jaszkowski, K. Pilecka, G. Barteczka, N. Dudek, K. Artamanova, L. Kanaś,

2 miejsce: Kornelia Pilecka, wyróżnienie: Hanna Jaszkowski

międzyszkolnym konkurs: „Mole książkowe”

Katarzyna Brzezińska- Wołoszyn

G. Barteczka, K. Rybarski, T. Flisiński,

 

Konkurs kaligraficzny

Iwona Kosowska

Wiktoria Popińsk1, Aleksandra Jędrzejewska, Milena Radojewska,

 

XIII edycja międzyszkolnego konkursu plastyczno-językowego „Christmas Collage”

Zys Eliza

Dudek King – 2 g

Jędrzej Turowicz-  1e

 

„My First Pictionary” dla klas I-III,
w Szkole Podstawowej nr 96 im. Leonida Teligi

 

Zys Eliza

 

Agata Jaremczak
Alicja Janicka 1f
Alicja Kiełbasa 1h
Daniela Pawlak- Alvarez 1h
Jędrzej Turowicz 1e.

 

Agata Jaremczak II miejsce

 

Wyróżnienia:
Alicja Janicka 1f
Alicja Kiełbasa 1h
Daniela Pawlak- Alvarez 1h
Jędrzej Turowicz 1e.

 

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny,

Organizator - nauczycielki z SP 22

Beata Szmidt

Maja Gorzkiewicz,

Liliana Pierzchała,

Jakub Sulich,

Antoni Wujek

 

XX Miejski Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”.

Beata Szmidt

Alicja Chabior

Franciszek Dończyk

Maja Gorzkiewicz

Szymon Majchrzak

Bartosz Polaczek

Jakub Sulich

Adam Synowiec

Aleksandra Szymczuk

 

 

Miejskie biegi przełajowe.

City Trail Junior - edycja jest w trakcie
organizator: Piotr Książkiewicz i Nationale - Nederlanden.

Magdalena Kwiecień

Jan Laskowski

Adam Synowiec

 

„Dinozaury”

Patrycja Babik

Anna Leszczyszyn i Hanna Kurzyk

Ewa Leszczyszyn i Hanna Fałat

Wojciech Sobota i Artur Mądro

Justyna Lipczewska

Brak rozstrzygnięcia konkursu

„Bezpieczni podczas ferii”

Monika Liberska

Sandra Surga

Iwasyszyn Julia

Bąk Ewa

Brak rozstrzygnięcia konkursu

„Dinozaury”

Monika Liberska

Sandra Surga

Zaniewski Wiktor

Chika Anna

Świdziński Franciszek

Brak rozstrzygnięcia konkursu

Okładka ulubionej książki”

Monika Liberska

Sandra Surga

Iwasyszyn Julia

Iwasyszyn Julia - wyróżnienie

Konkurs na okładkę ulubionej książki

M. Rusiecka

A. Jakubiak 6c, M. Sochacka 6c, J. Kaczmarska 6c, O. Binkowska 8c, E. Pluta 8c, N. Pawłowska 8c

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczny krasnal w szkole”

Organizator: Zespół Szkół nr 12 we Wrocławiu

Beata Szmidt

Uczniowie kl.2i:

Aleksandra Franczyk

Maja Gorzkiewicz 

Amelia Kramarz 

Adam Synowiec

Aleksandra Szymczuk

 

 

Okładka ulubionej książki

Karolina Andrzejuk – Woźniak

Antonina Płóciennik

 

Coś z niczego

Karolina Andrzejuk - Woźniak

Stanisław Kozubek

Stanisław Kozubek

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Dinozaury” – SP 20 im. Orła Białego we Wrocławiu

Małgorzata Bartosik-Żak

Maciej Pietrowski 3a

Julia Michalska 3a

nierozstrzygnięty

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Karpnicka 2
    54-061 Wrocław
  • tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć