Zajęcia dodatkowe Terminy konsultacji nauczycieli

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Wykaz zajęć dodatkowych – od 1.10.18 – zapisy u nauczyciela prowadzącego poprzez dziennik librus

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

LICZBA GODZIN

TERMIN

Integracja sensoryczna

Mateusz Piętak

1

poniedziałek

14.45 - 15.30

akrobatyka

Mateusz Piętak

1

Czwartek

12.45 – 13.30

Gimnastyka korekcyjna

Ludmiła Pierzyńska

1

Czwartek 12.45 – 13.30

Sztuki walki

Mieszko Kędziora

1

Wtorek

13.50 – 14.35, sala gim

Koło przyrodnicze kl.V-VIII

Małgorzata Janikula

1

Wtorek,

13.50 – 14.35, sala B124

Koło j.angielskiego – przygotowanie do egzaminu kl.VIII

Paulina Kopeć

1

Czwartek

7.00 – 7.45

A102

Koło języka migowego

Mirosława Szafrańska

1

Wtorek

12.45 – 13.30

A113

Koło Młodego Przyrodnika

Anna Bujarska

1

Poniedziałek

11.40 – 12.25

B019

Poranek z książką

Małgorzata Idzikowska

1

Wtorek, środa 7.30 – 8.00

biblioteka

DI

Beata Zając

2

Środa

13.50 – 15.30

B123

Koło dekoratorskie

Beata Zając

2

Poniedziałek

13.50 – 15.30

B123

Koło matematyczne (dla klasy 7a)

Dorota Cebulak

1

Czwartek

7.00 – 7.45

B 117

 

Koło informatyczne (kl.3)

Emilia Tyszko

1

Poniedziałek

12.45 -13.30

B121

 

Koło plastyczne

Ewa Bator

2

Wtorek

12.45 – 14.35

B024

Quilling

Paulina Klauzińska

2

Czwartek

12.30 – 14.00 sala A109

Koło czytelniczo-informatyczne

Małgorzata Guzikowska

1

PIĄTEK

15.30 – 16.15

B122

Koło dziennikarskie

Małgorzata Woźniak

2

Czwartek

 i piątek 7.00 – 7.45 A112

Geografia dla zaawansowanych

Elżbieta Kosztowniak

1

Czwartek,

15.30 – 16.15

A106

Koło filmowe

Magdalena Kokosińska

1

Czwartek 14.45 – 15.30

A114

Koło literackie

Honorata Pawłowska

1

Poniedziałek

13.30 – 14.15

A113

Storytelling (kl.1)

Dina Niemiec

1

wtorek

12.45 - 13.30

A106

Koło teatralne (klasy 6)

Daria Ziemba

Anna Kowalska

2

2

Wtorek

14.35 -16.05 A109

 

DI (klasy 4)

Daria Ziemba

Anna Kowalska

1

1

Wtorek

13.50 -14.35

 A109

 

Koło kreatywności

Patrycja Bęben

1

Środa

12.45 -13.30

A109

 

Koło języka niemieckiego

Marta Olszewska

1

Środa

15.30 -16.15

A101

 

Koło chemiczne

Mariola Modelska

1

 

Czwartek

15.35 -16.15

B127

Odyseja umysłów

Katarzyna Jacków

Teresa Mielcarek

1

1

 

Piątek

12.45 -13.30 

B018  

Samorząd Uczniowski

Dorota Dobrzyniecka

1

Wtorek

14.45 -15.30

B129

Koło przyrodnicze (kl.4)

Anna Modrzyk

1

Wtorek

14.45 – 15.30

B124

Koło historyczne dla klas V

Dorota Dobrzyniecka

1

Czwartek

 7 lekcja

B129

Gry i zabawy rekreacyjne – boule

 Kl. 5 - 8

Krystyna Bugaj

1

Wtorek,

14.45 -15.30

Volleymania

Małgorzata Rusiecka

2

Poniedziałek i czwartek

13.50 -15.20

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Karpnicka 2
    54-061 Wrocław
  • tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć