Zajęcia dodatkowe bezpłatne Zajęcia dodatkowe płatne

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe bezpłatne

Zajęcia dodatkowe w SP 22 w II semestrze 2017/2018 roku

PONIEDZIAŁEK

Rodzaj zajęć

Lekcja/ godzina

Osoba prowadząca

sala

ETYKA KL. I-III

6/ 12.50- 13.35

Anna Bujarska

B017

Konsultacje matematyczne

0/ 7.05-7.45

Dorota Cebulak

B117

ZDW kl. 3

7/ 13.45-14.30

Joanna Ciupka

B016

ZKK kl-1-3

12.05-12.50

Monika Grzeszczuk

 

ZKK kl-1-3

12.05-12.50

Monika Grzeszczuk

 

Odyseja Umysłu

11.30- 13.00

Katarzyna Jacków

Teresa Mielcarek

A006/ A008

ZKK kl 7

8/14.40-15.25

Małgorzata Guzikowska

A113

Koło ortograficzne z Bratkiem kl 3

13.30-14.15

Paulina Klauzińska

A003

Pogotowie historyczne

7.30-7.50

Renata Kaseja

B129

Matematyka na wesoło kl.3

6/ 12.50-13.35

Maria Marciniak Świder

A004

Koło chemiczne kl.7

15.00-15.45

Wojciech Misiewicz

B127

Zabawy muzyczne z elementami rytmiki kl. 1-3

5/11.45-12.30

Grzegorz Pfeiffer

B126

Gimnastyka z elementami akrobatyki kl 1-3

6/ 12.50-13.35

Mateusz Piętak

SK1

Gimnastyka z elementami akrobatyki kl 4-7

7/ 13.45-14.30

Mateusz Piętak

SK1

Volleymania

7-8/ 13.45-15.20

Małgorzata Rusiecka

SG

ZDWj j. polski

9/15.35-16.20

Małgorzata Rusiecka

A111

Koło języka migowego kl1-2

5/11.45-12.30

Mirosława Szafrańska

A007

Koło religijne

7/ 13.45-14.30

Ks. Karol Żygadło

B130

 

WTOREK

Rodzaj zajęć

godzina

Osoba prowadząca

sala

Koło plastyczne

7-8/ 13.45-15.15

Ewa Bator

B024

Zajęcia plastyczno techniczne klasy I- III

7-8/ 13.45-15.15

Joanna Ciupka

B016

Koło matematyczne kl.4-7

0/7.05-7.45

Dorota Cebulak

B117

Matematyczny projekt unijny (klasy starsze)

7-8/ 13.45-15.25

Dorota Cebulak

Joanna Morawska

B117

B118

Quilling 1-3

14.30-15.15

Paulina Klauzińska

A003

Zaj. wyrównawcze 4-7

7/ 13.45-14.30

Paulina Kopeć

A109

DI

14.00-15.30

Anna Kowalska

Daria Ziemba

A114

Zespołowe gry sportowe

8/ 14.40- 15.25

Sebastian Łubiński

SG/ boisko

Matematykę ćwiczymy kl 4,5

0/ 7.05-7.45

Joanna Morawska

B118

Koło muzyczne 4-7

7/13.45- 14.30

Grzegorz Pfeiffer

B126

SKS –biegi

14.30-15.30

Ludmiła Pierzyńska

 

SKS – biegi/ piłka nożna

6/ 12.50-13.45

Mateusz Piętak

SG/ boisko

Gry i zabawy logiczne  kl 1 d

5/ 11.45/12.30

Mirosława Szafrańska

A007

Zajęcia taneczne

 

6-7/ 12.50-14.30

Emilia Tyszko

SK1

Klub j. polskiego

0/ 7.05-7.45

Jolanta Wydmuch

A112

 

ŚRODA

Rodzaj zajęć

godzina

Osoba prowadząca

sala

ZDW kl. IIa

1/8.00-8.45

Ewa Bator

B019

Zajęcia wyrównawcze dla  1a

5/ 11.45/12.30

Patrycja Bęben

A011

Koło fizyczne

0/7.05-7.45

Joanna Godzwon

B119

Matematyczny projekt unijny (klasy starsze)

7-8/ 13.45-15.25

Dorota Cebulak

Joanna Morawska

B117

B118

Englisch Tea kl. 1-3

6/ 12.50-13.35

Elżbieta Grabowska

A106

Koło przyrodnicze kl 4-7

7/ 13.45-14.30

Małgorzata Janikula

B124

Śpiewająca gramatyka angielska

6/ 12.50-13.35

Joanna Jołkiewicz

A104

Pogotowie historyczne

7.30-7.50

Renata Kaseja

B129

Koło historyczne

7/ 13.45-14.30

Renata Kaseja

B129

Zajęcia ogólnorozwojowe 1-3

7/ 13.45-14.30

Sebastian Łubiński

SG

Koło ortograficzne kl 3

5/ 12.50-13.35

Maria Marciniak Świder

A004

Piłka nożna

16.30-18.00

Wojciech Misiewicz

SG/ boisko

ZDW kl 2b

6/ 12.50-13.35

Emilia Tyszko

B018

Volleymania

7-8/ 13.45-15.20

Małgorzata Rusiecka

SG

ETYKA 4-7

8/ 14.40-15.25

Jolanta Wydmuch

A112

Trening czyni mistrza – j. polski

0/ 7.05-7.45

Jolanta Wydmuch

A112

Koło komputerowe 1-3

5/ 11.45- 12.30

Małgorzata Guzikowska

B123

 

CZWARTEK

Rodzaj zajęć

godzina

Osoba prowadząca

sala

Koło komputerowe 4-6

8/ 14.40- 15.25

Małgorzata Guzikowska

B123

ZKK kl 5-6

7/13.45-14.30

Małgorzata Guzikowska

A113

ZDW kl. 3

5/ 11.45-12.30

Joanna Ciupka

B016

ZKK kl.1-3

12.45-13.30

Monika Grzeszczuk

 

Matematyczny projekt unijny (klasy starsze)

7-8/ 13.45-15.25

Dorota Cebulak

Joanna Morawska

B117

B118

Gry i zabawy matematyczne 4-7

6/ 12.50-13.35

Joanna Morawska

B118

Koło przyrodnicze kl 4-7

7/ 13.45-14.30

Małgorzata Janikula

B124

Uśmiechnięty angielski kl. 4-7

7/ 13.45- 14.30

Joanna Jołkiewicz

A104

Gimnastyka korekcyjna kl. 1-3

6/12.50-13.35

Ludmiła Pierzyńska

SK1

Piłka nożna

16.30-18.00

Wojciech Misiewicz

SG

SKS – siatka kl 7

14.30-15.30

Ludmiła Pierzyńska

SG

Gimnastyka korekcyjna

6/12.50-13.35

Mateusz Piętak

SK1

SKS

7/13.45-14.30

Mateusz Piętak

SG/ boisko

Koło gier planszowych

7-8/13.45-15.20 (co 2 tyg.)

Małgorzata Rusiecka

A111

Warsztaty eucharystyczne

7/ 13.45-14.30

Ks. Karol Żygadło

B130

 

PIĄTEK

Rodzaj zajęć

godzina

Osoba prowadząca

sala

Bajkoterapia

6/ 12.50-13.35

Patrycja Bęben

A011

Edukacyjne koło ratunkowe kl 3c

5/ 11.45-12.30

Anna Bujarska

B017

Gimnastyka korekcyjna

6/12.50-13.35

Mateusz Piętak

SK1

Koło teatralne

5-7/12.50-14.20

Anna Kowalska

Daria Ziemba

A114

Zajęcia ogólnorozwojowe 1-3

7/ 13.45-14.30

Sebastian Łubiński

SG

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 22
    ul. Karpnicka 2
    54-061 Wrocław
  • tel.: 71 798 68 45

Galeria zdjęć