• Świetlice szkolne

• Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, która ufundowała do naszych świetlic gry, klocki konstrukcyjne oraz sprzęt sportowy. Nowe wyposażenie cieszy się wielkim zainteresowaniem! W świetlicach jesienią dużo się dzieje. Malujemy, lepimy, tworzymy budowle z klocków konstrukcyjnych. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu i naszych emocjach. Nie zapominamy także o aktywności fizycznej, która jest szczególnie ważna dla naszego dobrego samopoczucia.

• AKTYWNE ZDROWIE

• Czy wiesz, że piękne i różnorodne barwy owoców i warzyw nie są jedynie fantazją natury, ale przede wszystkim ważną informacją o cennych składnikach odżywczych? Zadbaj o różnorodne, kolorowe posiłki, a dostarczysz organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje.

W ramach ogólnopolskiego projektu   „ZDROWO JEM,WIĘCEJ WIEM” zapraszamy uczniów z klas I-III i ich rodziców do konkursu

KOLOROWY TALERZ ZDROWIA .

Wspólnie z rodzicem wykonaj na talerzu kolorową i kreatywną kompozycję z warzyw lub owoców. Może ona przedstawiać twoje śniadanie, deser bądź przekąskę. Sfotografuj ją i prześlij w formie pdf swojemu wychowawcy na  podany przez niego adres. Prace nadeślij do 12 listopada.

• ZEBRANIA RODZICÓW 21-22.10.2020

• Spotkania rodziców uczniów

klasy 1-3 środa od godz.17.30-19.30

klasy 4-8 czwartek konsultacje 17.00-18.00, zebrania 18.00-19.00

Informujemy, że zebrania z rodzicami i konsultacje odbędą się w formie online na platformie TEAMS.

Szczegółowe informacje zostana Państwu przekazane za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS.

• Szkolne Dni Głośnego Czytania.

• W dniach 6 i 7 października odbyła się kolejna edycja Szkolnych Dni Głośnego Czytania. W tym roku, w pierwszym dniu trwania akcji, starsi koledzy czytali fragmenty tekstów z książek Doroty Gellner: " Czekoladki dla sąsiadki", " Roztrzepana sprzątaczka" i " Duszki, stworki i potworki" młodszym.

W kolejnym dniu, młodsi czytali starszym kolegom fragmenty książek: " Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek" oraz " Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi".

Tegoroczna akcja bardzo się wszystkim podobała. Czytane książki są dostępne w bibliotece szkolnej."

Organizatorki akcji

• PASOWANIE NA UCZNIA

• W Dniu Edukacji Narodowej  w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia.

193 uczniów złożyło ślubowanie na ręce Dyrektora szkoły.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów edukacyjnych.

Dyrektor Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym.

• Bezpieczna droga do szkoły klas II

• 1 października uczniowie klas drugich  wzięli udział w spotkaniu z  przedstawicielem Straży Miejskiej. Celem spotkania było przypomnienie numerów alarmowych oraz omówienie zachowania się w sytuacji zagrożenia życia. Strażnik Miejski wytłumaczył uczniom zasady bezpiecznego poruszanią się w drodze do szkoły. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się jak zachować się w sytuacjach gdy zagraża im niebezpieczeństwo. Oby więcej takich spotkań, które poprzez fajną, ciekawą zabawę uczą dzieci, jak należy zachować się wobec istniejących zagrożeń oraz co robić aby być bezpiecznym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w szkolnej galerii!