• Konkursy ogólnopolskie

          • KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

          •  

            ROK SZKOLNY 2019/2020

            NAZWA KONKURSU I ORGANIZATOR

            OPIEKUN PRZYGOTOWUJĄCY UCZNIA

            UCZESTNICY

            LAUREACI

            Mistrzostwa Dolnego Śląska w akrobatyce sportowej

            trener

            Oliwia Kawka

            I miejsce – Oliwia Kawka

            Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z j. angielskiego

            T. Budkowski

            Oliwier Oskierko

            Wyniki nie są jeszcze znane

            Jesienny Konkurs Matematyczny Mat Ema Tyk. Organizatorem konkursu była Międzynarodowa Szkoła Matematyki 2+2

            Paulina Klauzińska

            Tomasz Chudziński, Agata Czarnota, Milena Dutka, Antoni Jędrychowski

            Agata Czarnota

            Alfik 2019

            Paulina Klauzińska

            Tomasz Chudziński, Agata Czarnota, Milena Dutka, Antoni Jędrychowski

             

            Jesienny Konkurs Matematyczny MATEMATYK

            Anna Bujarska

            Beata Szmid

            Anna Bruzi

            Magdalena Zatajska

            Elena Redkiewicz

             

            VII DYKTANDO NIEPODLEGŁOSCIOWE

            Małgorzata Woźniak

            40 osób

            Julia Bernat 6a Wiktoria Paradowska 6a

             

            Konkurs „Zdolny Ślązak”  z języka  niemieckiego

             

            Marta Olszewska

            Karolina Pędzik z 8b

            Uczennica dostała się do ostatniego finałowego etapu-egzaminu ustnego

            Zdolny Ślązak z Języka Niemieckiego - Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

            Marta Olszewska

            Karolina Pędzik z 8b

            Karolina Pędzik została Finalistką Zdolnego Ślązaka z Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2019/2020

            Konkurs Matematyczny Alfik

            Brzezińska -Wołoszyn

            6 uczniów: K. Rybarski, T. Flisiński, J. Szewczuk, Sz. Głowacki, G. Barteczka, A. Utiev

            Jakub Rybarski- 3 miejsce w szkole,

            Jesienny Konkurs Matematyczny Mat Ema Tyk

            Katarzyna Brzezińska- Wołoszyn

            8 uczniów: K. Rybarski, T. Flisiński, J. Szewczuk, Sz. Głowacki, G. Barteczka, A. Utiev, K. Nowaczek

             

            XX Miejski Konkurs Recytatorski Spotkanie z wierszem.

            Katarzyna Brzezińska- Wołoszyn

            K. Michałowska,

            P. Michałowska

             

            Konkurs Alfik matematyczny

            Iwona Kosowska

            Wiktor Froń, Aleksandra Jędrzejewska, Bartosz Lis, Bartłomiej Sławęcki, Michał Adamus

             

            Jesienny Konkurs Matematycznym Mat Ema Tyk

            Iwona Kosowska

            Wiktor Froń, Bartosz Lis, Tomek Szarek

             

            Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego „ Leon” dla klas II- III

            Zys Eliza

            1. Popieszyńska Zuzanna- 2a
            2. Kezyżanowska Zuzanna- 3d
            3. Paula Włodarczyk- 2f
            4. Gabriel Walus- 2f
            5. Kamysz Amelia– 2b
            6. Bator Wojciech- 2b
            7. Nyczaj Dawid- 2b
            8. Niwińska Hanna- 2b
            9. Kaszuba Julia- 2b
            10. Dec Jeremi- 2b

             

             

             

            Konkurs „Zdolny Ślązak”  

             

            E. Rajchel

            Kacper Oskierko

            Uczeń dostał się do ostatniego etapu-egzaminu ustnego

            Alfik matematyczny

            D. NIemiec

            Wojciech Jadłowski, Tymon Leśniara, Adrian Stasiak

             

            Ogólnopolski Jesienny Konkurs Matematyczny „MatEmaTyk” organizowany przez Międzynarodową Szkołę Matematyki 2+2 pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

            Beata Szmidt

            Maja Gorzkiewicz

            Bartosz Polaczek

            Krzysztof Rechul

            Jakub Sulich

            Adam Synowiec

            Jakub Sulich zajął 17 miejsce na 164 uczniów zdobywając 34pkt/37pkt.

             

            Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny 2019”,

            Organizator ŁOWCY TALENTÓW JERSZ

            Beata Szmidt

            CHABIOR ALICJA

            DOŃCZYK FRANCISZEK

            GORZKIEWICZ MAJA

            GRYGOROWICZ BEATA KRAMARZ AMELIA LASKOWSKI JAN

            MAJCHRZAK SZYMON

            PIECZĄTKA MIŁOSZ

            POLACZEK BARTOSZ

            RECHUL KRZYSZTOF

            SULICH JAKUB

            SYNOWIEC ADAM

            SZYMCZUK ALEKSANDRA

            Jakub Sulich  - 1 miejsce w szkole, 23 miejsce w województwie, 255 w kraju,

             

            Krzysztof Rechul - 4 miejsce w szkole, 150 w województwie, 1279 w kraju.

             

            W województwie dolnośląskim z klas 2 startowało 1382 uczniów, a w kraju 11405 uczniów.

            Ogólnopolski konkurs matematyczny Mat Ema Tyk

            Org. Szkoła Matematyki 2+2

            Anna Bujarska

            Anna Pasieczna

            Milena Kozłowska

            Wojciech Jakubowski

            Artur Pyzio

            Adam Sosnowski

             

            Konkurs matematyczny „Alfik”

            Anna Bujarska

            Artur Pyzio

            Adam Sosnowski

            Anna Pasieczna

            Wojciech Jakubowski

            Anna Hołub

             

            Zdolny Ślązak z języka angielskiego

               nauczyciele języka

                   angielskiego

             

            Julia Lotz

            Natasha Wenc

            Marysia Rabiega

            Jakub Rychliński

            Natalia Pawłowska

            Julia Piotrowska

             

             

            City Trail Junior Organizator:

            Fundacja Krok do Natury

            Stowarzyszenie Sport dla KSport & Event Consulting Piotr Książkiewicz

             

            Rodzice uczniów

            40 uczniów SP 22

            21 zawodników SP 22 sklasyfikowanych

            Konkurs na felieton

            MDK – Krzyki Wrocław

            M. Rusiecka

            E. Pluta 8c, H. Krowicka 8b, M. Nowak 8c, O. Więcek 8c, A. Jakubiak 6c, M. Pluta 8b

             

            Synapsik MEN

            Wydawnictwo Synapsa  Sp z o.o.

            Organizacja-

            koordynatorzy szkolni:

            Beata Szmidt

            Sandra Surga

            1. Magdalena Gnatowska kl.1e

            2. Iga Fatyga kl.1c

            3. Franciszek Dończyk kl.2i

            4. Jan Laskowski kl.2i

            5. Bartosz Polaczek kl.2i

            6. Jakub Sulich kl.2i

            7. Adam Synowiec kl.2i

            8. Aleksander Pypka kl.2i

            9. Liliana Pierzchała kl.2i 

            10. Aleksandra Szymczuk kl.2i

            11. Aleksandra Franczyk kl.2i

            12. Marharyta Pokidava kl.2i

            13. Wiktor Froń kl.2h

            14. Błażej Wychodil kl.2f

            15. Wiktor Kowalski kl.2f

            16. Szymon Świdkiewicz kl.2f

            17. Paula Włodarczyk kl.2f

            18. Julia Iwasyszyn kl.2f

            19. Julia Starosta kl.3c

             

             

            Studium Prawa Europejskiego – „Uczeń Bezpieczny w Sieci”.

            Karolina

             Andrzejuk - Woźniak

            Klasa 1e

             

            Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia „Spotkanie z wierszem”

             

            Karolina

            Andrzejuk - Woźniak

            Patryk Mendocha klasa 1e

            Pola Kozakowska klasa 1b

            Szymon Majchrzak klasa 2i

             

            „Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka angielskiego dla klas I Leon”.

             

            CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI SP. Z O.O.
            UL. DIAMENTOWA 23
            69-100 KUNOWICE

            Eliza Zys

            1. Agata Jaremczak- 1f
            2. Alicja Janicka – 1f
               
            3. Michał Oskroba – 1f
            4. Aleksandra Kamińska – 1f
            5. Jakub Rubisz- 1a
            6. Iga Krzyżanowska – 1a
            7. Pola Bontner- 1a
            8. Mikołaj Kubiak- 1a
            9. Michalina Mróz- 1g
            10. Nina Dąbrowska- 1e
            11. Magdalena Niwińska- 1e
            12. Jędrzej Turowicz- 1e
            13. Stanisław Kozubek- 1e

            Olivier Krzyżanowski- 1h

            Na 14 startujących dzieci w konkursie 13 zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce, 1 dziecko miejsce 13.
            Klasyfikacja przedstawia się następująco:
            1. Agata Jaremczak – 1f- I miejsce
            2. Krzyżanowski Oliver – 1h- II miejsce

            3.Kamińska Aleksandra- 1f- III miejsce
            4. Krzyżanowska Iga- 1a- III miejsce

            5. Bontner Pola- 1a- III miejsce

            6. Rubisz Jakub- 1a- III miejsce

            7.Mróz Michalina – 1g- IV miejsce

            8. Janicka Alicja- 1f- IV miejsce
            9. Dąbrowska Nina – 1e- IV miejsce

            10.Oskroba Michał- 1f- IV miejsce

            11. Kubiak Mikołaj – 1a- V miejsce

            12. Turowicz Jędrzej- 1e- VII miejsce

            13. Kozubek Stanisław- 1e- VIII miejsce

            14. Niwińska Magdalena- 1e- XIII miejsce.

             

            Zdolny Ślązak z Języka Angielskiego - Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

            E. Rajchel

            Kacper Oskierko

            Kacper Oskierko -laureat