• Konkursy szkolne

          • 2008/2009

          • 2008/2009

            Szkolny konkurs o Janie Pawle II

            I miejsce – Michał Peszko

            II miejsce – Mateusz Nycz

            III miejsce – Dominik Czupryna, Barbara Sadowska

            Organizator: Dorota Tylek

             

            Szkolny Konkurs Mitologiczny

            I miejsce – Jakub Janczura

            II miejsce – Julia Poschlod

            III miejsce – Dominik Czupryna

            Organizatorzy: Jadwiga Szymańska, Dorota Tylek

             

            Matematyczny Czar Par

            I miejsce – Klaudia Korcz, Adrian Ugarenko(63 pkt)

            II miejsce – Agata Paździor, Agnieszka Pawłowicz (60 pkt)

            III miejsce – Mateusz Winograd, Daniel Tatarek (56 pkt)

            IV miejsce – Michał Peszko, Mateusz Nycz (55 pkt)

            V miejsce – Natalia Owoc, Kasia Cicha(54 pkt)

            Organizatorzy: Joanna Haligowska, Jolanta Domagała

             

            „Wie sehe in Deutschland”

            I miejsce – Klaudia Korcz, Basia Sadowska

            II miejsce – Patryk Filipkowski

            III miejsce – Marcel Mróz

            Organizator:  Elżbieta Grabowska

             

            „Czytamy lektury szkolne” – „Kubuś Puchatek”

            I miejsce – kl. II a

            II miejsce – kl. III a

            III miejsce – kl. I a

            Organizator: Maria Marciniak - Świder

             

            „Rymowanka o bezpieczeństwie”

            Wyróżnienia – III a, IV b, V I b

            Organizator:  Dorota Safian

             

            Nobelek

            I miejsce – VI b: Agnieszka Pawłowicz, Ola Zalewska, Mateusz Stańko

            II miejsce – IV a: Michał Frankowicz, Maciek Bator, Marcel Mróz

            III miejsce – Va: Magda Burzyńska, Dominik Czupryna, Michał Peszko

            Organizator: Magdalena Szczęśniak

             

            Mistrz Oszczędności

            I miejsce – Jakub Miśkiewicz

             

            Organizator: Joanna Haligowska

            Prezentacja PowerPoint o Wielkiej Brytanii

            I miejsce – Dominik Czupryna, Michal Frankowicz

             

            Organizator: Dorota Tylek