• Warsztaty Tworzenia Świeczników Dla Mam Metodą Decoupage W Klasie 2D

• 23.05.2022r. klasa 2D uczestniczyła we wspaniałych warsztatach tworzenia Świeczników Dla Mam z Okazji ich święta metodą Decoupage, prowadzonych przez Plastyka Panią Barbarę Jarząbek. Bazą do świeczek były słoiczki na których dzieci przyklejały wybrane przez siebie elementy z ozdobnych serwetek, swoje świeczniki dzieci wykończyły pięknymi wstążeczkami. Dzieci pod czujnym okiem Pani Basi stworzyły na słoiczkach przepiękne cuda dla Swoich Mam.