• MAM TALENT

10.03.2024 08:32
            Nie od dziś wiemy, że nasze świetliczaki mają wiele talentów. Nie zawsze jest jednak okazja by je zademonstrować, pochwalić się swoimi umiejętnościami czy zainteresowaniami i dlatego w świetlicy żółtej zorganizowano konkurs "Mam talent". Uczestnicy konkursu mieli okazję pokazać swoim kolegom i koleżankom co potrafią i czym się interesują, w krótkim, przygotowanym wcześniej występie. To b yła wspaniała zabawa. Gratulujemy wszystkim odważnym świetliczakom.

Dzień tosta

03.03.2024 18:59
            W czwartek 29 lutego w świetlicy niebieskiej obchodziliśmy dzień tosta. Nasze świetliczaki samodzielnie przygotowały kanapki z przyniesionych produktów, które zostałyu upieczone w tosterze przez wychowwcę świetlicy. To były pyszne zajęcia.

Miniatury z poziomkowej

03.03.2024 18:59
            W ramach zajęć świetlicowych uczniowie ze świetlicy poziomkowej wykonali miniatury na pudełeczkach od zapałek. Praca wymagała skupienia, ciszy i wyobraźni. Nasze świetliczaki doskonale wywiązały się z zadania, które wykonywali z dużym zaangażowaniem i radością. Efekty pracy do obejrzenia na zdjęciach.

Dzień Dinozaura w świetlicach

27.02.2024 09:32
            26 lutego obchodziliśmy "Dzień Dinozaura".  W świetlicach w tym dniu królowały małe i duże dinozaury namalowane farbami kredkami, z kartonu oraz jako teatr cieni. Dzieci miały okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat tych prehistorycznych gadów oraz wziąć udział w przygotowanych z tej okazji zabawach. Zapraszamy do galerii.

Zainspirowani sztuką

25.02.2024 22:48
            W styczniu i lutym w świetlicy niebieskiej odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Zainspirowani sztuką". Nasze świetliczaki poznały takich artystów jak P.Haring, A.Gaudi, W.Kandinsky czy G.Arcimboldo.
            Po zapoznaniu się z życiem i twórczością artystów uczniowie wykonali prace plastyczne nawiązujące do tematu zajęć.