Mikołajki w świetlicy niebieskiej

06.12.2023 18:29

Dzień Grecki w świetlicy niebieskiej

05.12.2023 18:21
            W piątek 1 grudnia mieliśmy w świetlicy "Dzień Grecki". Uczennica klasy 1 e, Jagoda, przygotowała prezentację o Grecji, z której pochodzą jej przodkowie. Ciekawie opowiadała o tym pięknym kraju, przyniosła mapy, zdjęcia i kolorowanki. Na koniec razem zatańczyliśmy zorbę.

Listy do św. Mikołaja

05.12.2023 17:57
            Coraz bliżej święta! Nasze świetliczaki z niebieskiej i czerwonej napisały listy do św. Mikołaja. Prosiły w nich nie tylko oprezenty dla siebie ale przede wszystkim dla innych: rodziców, rodzeństwa, dziadków, koleżaneki kolegów, dla samotnej pani sąsiadki... Listy trafiły do specjalnej skrzynki, a potem zniknęły. Mamy nadzieję, że Mikołaj je przeczyta.

30.11.2023 19:38
            W dzień św. Andrzeja w  świetlicach klas pierwszych było gwarno i wesoło. Dzieci zapoznały się z tradycjami andrzejkowymi i uczestniczyły w zabawach i wróżbach andrzejkowych. Czy przepowiednie się spełnią? Może wkrótce się przekonamy :)

Dzień Misia

01.12.2023 07:11
            25 listopada obchodziliśmy Dzień Misia. W naszych świetlicach królowały duże i małe niedźwiadki wykonane przez nasze świetliczaki. W tym dniu poznaliśmy też wyniki konkursu międzyświetlicowego z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Miejsce 1- Nikola Mazur 3H
            Miejsce 2- Filip Chruścicki 3H