POZIOMKOWA WYSTAWA PSÓW I KOTÓW

25.02.2024 22:36
            Nasze świetliczaki kochają zwierzęta. Wiedzą jak o nie dbać, jakie mają potrzeby i jak dużo nam daje ich obecność w naszym życiu. W pochmurny zimowy dzień uczniowie ze świetlicy poziomkowej postanowili zorganizować wystawę psów i kotów. Pracy było dużo: wybranie różnych ras, wyszukanie kolorowanek, wykonanie rysunków oraz plakatów. Praca sprawiła dzieciom dużo radości, każdy z zaangażowaniem wykonywał swoją część projektu. Efekty możemy obejrzeć na zdjęciach.

18.02.2024 08:36
            Walentynki to doskonała okazja do okazania swojej sympatii, dobrych uczuć, przyjażni i tego , że po prostu się lubimy. W tym dniu królowały w świetlicach czerwone i różowe serduszka.

W krainie wiecznych śniegów

18.02.2024 08:30
            Jakie zwierzęta żyją w Arktyce, a jakie na Antarktydzie? Czy niedźwiedź polarny może spotkać pingwina? Czy ludzie mieszkają na biegunach Ziemi? W tygodniu poświęconym tym zagadnieniom znaleźliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. Świetliczaki dowiedziały się też jakie skutki niesie ocieplenie klimatu w najzimniejszych regionach naszego globu i czy ma to wpływ na nasze życie.  Dowiedziały się jak możemy przyczynić się do ochrony naszej planety.

Dzień zebry

18.02.2024 08:21
            Czy zebra jest biała w czarne paski , czy też czarna w białe? Na takie i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi w "Dniu zebry".

Nowy Rok

18.02.2024 08:11
            Nadszedł Nowy Rok 2024. W naszych świetlicach też postan owiliśmy go przywitać kolorowymi fajerwerkami i sylwestrowymi czapeczkami. Mamy nadzieję, że przyniesie nam same radosne dni pełne słońca i uśmiechu.