PRAWA DZIECKA

22.11.2023 16:13
            20 Listopada obchodziliśmy DZIEŃ PRAW DZIECKA. Świetliczaki dowiedziały się co to jest Konwencja Praw Dziecka, zapoznały się  jej artykułami, dowiedziały się kto dba o przestrzeganie praw dzieci oraz do kogo mogą zwrócić się z prośbą o pomoc. Warto znać swoje prawa!

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W ŚWIETLICY NIEBIESKIEJ

22.11.2023 15:56
            Jak co roku 21 listopada obchodziliśmy "Dzień życzliwości". Z tej okazji przeprowadzono zajęcia podczas których uczniowie dzielili się swoimi pomysłami jak być na codzień życzliwym. Świetliczaki wykonały też piękne prace plastyczne związane z tym dniem.

• Zainspirowani sztuką -PIET MONDRIAN

22.11.2023 15:46
            W świetlicy niebieskiej odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Zainspirowani sztuką". Tym razem nasze świetliczaki zapoznały się z twórczością Pieta Mondriana.

• Dzień Myszki Miki

20.11.2023 18:17
            Dzień Myszki Miki w świetlicy czerwonej był dniem zabawy i uśmiechu. Uczniowie poznali Walta Disneya i jego zaczarowany świat. Dzięki własnoręcznie pokolorowanym opaskom w świetlicy zaroiło się od wesołych myszek.

• Wrocław -moje miasto

20.11.2023 18:11
            Cały poprzedni tydzień, w świetlicach klas pierwszych, poświęcony był naszemu miastu. Czy dzieci znają swój rodzinny gród?  Na zajęciach miały szansę usłyszeć najciekawsze legendy wrocławskie, obejrzeć miasto z lotu ptaka, zapoznać się z najciekawszymi zabytkami i obiektami Wrocławia i poszukać krasnoludków. Wykonały też różne prace plastyczne od krasnoludków plastelinowych  i wykonanych z rolek, poprzez wrocławskie kamieniczki , na kolorowankach z ciekawymi miejscami kończąc.Wiemy jedno:WROCŁAW JEST PIĘKNY!